Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit gondol?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit gondol?

Figyelt kérdés

Ez nagyon hosszú lesz. Van egy játék, ahol megismerkedtem egy fantasztikus emberrel és egy barátjával. (egyiküket láttam már hogy néz ki képről, a másikat nem) Már majdnem 9 hónapja napi szinten beszélünk, de eddig vagy steamen vagy játékon belül. Az egyik szomszédos országban laknak, magyart nem beszélik, angolul kommunikálunk. Az egyikükkel egész jó baráti kapcsolatba kerültem.

Mivel lány vagyok, sokan próbálnak "felszedni" játék közben (szal nyomulnak) ezért kitaláltuk hogy (legyen a haverom neve x) x azt fogja vallani hogy a pasim, ezzel elkerülve a nyomulókat.

Sok másik alkalom volt amikor én és x azzal szórakoztunk hogy "felszedős" szöveget mondtunk egymásnak stb.

Nos, én kezdem őt megkedvelni, és szeretném elkérni a facebookját vagy valamilyen social mediáját hogy ott is tudjunk beszélgetni.

De nemtudom hogy mit gondolna, hisz lehet hogy tapadósnak vagy cikinek gondolna. Miért gondolom így? Mivel kicsit zárkózott típus. Megvan az oka rá, ezt nem írhatom sajnos le, de megvan rá. Pl volt h megkérdeztem mikor van a születésnapja mert adni akartam neki ajándékot, és inkább nem beszélt róla. Később mikor a családjáról kérdeztem már válaszolt, szóval szerintem csak idő kell neki és nyílna.

A haverja (legyen y) y nagyon sokat beszél arról hogy mi egy szép pár lehetnénk (xD) és akárhányszor felhozza ezt, x mindig zavarba jön és tereli a témát. Y már azzal is viccelődött hogy elhozza x-et nekem Magyarországra ha kifizetem a benzint. Sok más sztorit is mondott, ami eléggé arra mutat hogy x is szeretne engem jobban megismerni, nem csak én őt.

(ja igen neveket meg országot direkt nem mondok h ne befolyásolja a dolgokat, vagy a válaszok ne arról szóljanak)

Szóval, y akárhányszor ilyen témát hozott, x mindig lepisszegte vagy zavartan nevetve témát váltott, volt h azt mondogatta ne higgyek y-nak. (x és y.. Mint egy matek függvény..)

A lényeg, x többször is nagyon kedves volt velem, én is vele. Többször megerősítette hogy nagyon örül h megismert és hogy vagyok neki, egyszer kicsuszott egy "szeretlek" is amit igaz baráti szinten de komolyan gondolt.

Nos, a kérdésem az, hogy mindez vajon csak poén? Vagy tényleg lehet hogy ő is szeretne mégjobban megismerni csak félénk?

(a barátjától nemtudom megkérdezni mert biztos h azonnal elmondaná hogy megkérdeztem, és akkor egyszerűbb lenne eleve tőle kérdezni)

Ui.: Rengeteget beszéltem vele, nem ismerem teljesen épp ezért szeretném jobban. Nem "szerelmes" vagyok, annyira nem ismerem. Kedvelem, ezért ismerkedem. Tudom mit csinálok.

Mielőtt jönne a sok tanács hogy "nem is tudod h néz ki" stb. A kérdésem nem arra vonatkozik, légyszíves arra válaszoljatok.



2020. febr. 17. 00:02
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
(Bocsi a helyesírásért, utólag olvasva van pár hiba.)
2020. febr. 17. 00:08
 2/16 longlife ***** válasza:

Figyelj. Mielőtt beleélnéd magad.Az első lépés a leg fontosabb. És azt neked kell megtenni azaz megfinanszírozni.Sajnos ezen áll vagy bukik a dolog.



A benzinpénz megvan?


és akkor még komolyabban.tényleg te kell hogy megfinanszírozd az ide útjukat?

2020. febr. 17. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

longlife

Nyilván nem jönnének, sajnos az gyanítom nem is fognak.

Azt gondolja, hogy ez egy internetes játék, és beszélget egy másik országban élő lánnyal akivel valószínű sose találkozik. Ne vedd ezt az egészet ennyire komolyan. Kérdezd meg, hogy beszélgethettek-e facebookon is? Ha nem egyezik bele az elég gyanús, hogy ugyan miért nem?


Talán ők ilyen suli kiközösítettjei és ezért barátkoznak ilyen játékok által ami nem is baj, de a titkolózást nem értem.

2020. febr. 17. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
77%
Tundermese:) oszinten, hany eves vagy? Gondolod hogy ez mukodhetne? Majd kinovod, de tippelnem kene 14 vagy kb
2020. febr. 17. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
62%

A srác teljesen awkward lúzer kategória, mégis mit vársz, hogy mi sül ki ebből? Egy értelmes magabiztos mozzanata nincs az ügyben. Nem érdemli meg egy nő figyelmét aki nem viselkedik férfiként.

Plusz gondolom te is vagy vagy 15 éves. És távkapcsolat lenne max. Ezt felejtsd el, csak szenvedés lesz a vége.

2020. febr. 17. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
#3 szavait adom, ismerek egyébként olyan párt aki pl csgoba jött össze és boldogan elvannak az első találkozásuk óta, de azért az nem külföld, meg nem visszaúhózódó kiközösített gyerekről van szó...
2020. febr. 17. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Az tényleg kicsit nevetséges, hogy kiakarják fizettetni veled a benzint. Lehet 10 éves gyerekek, és csak szórakoznak. Ha nem ad magáról semmiféle egyértelmű információt, még ennyi idő után se, felejtsd el, mert tőled veszi el az időt.
2020. febr. 17. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Lmao ugy tűnik sok ember nem fogta fel hogy a benzines dolog poén volt. XD

Na mindegy köszönöm a válaszokat.

(18 vagyok)

2020. febr. 17. 07:49
 9/16 anonim ***** válasza:
#6-os vagyok, ha én ilyet mondanék mondjuk csgoba vagy pubgba vagy akárhol egy lánynak nyilván én sem gondolnám komolyan mert szánalmas lenne egy lánytól elkérni a benzin árát :D. Itt amúgy nem azzal van a gond hogy egy játékba ismerkedtetek meg, ez pont olyan mint ha valaki facebookon ismerkedne meg valakivel, csak itt még van is egy közös érdeklődési kör. Viszont így, hogy mindkettőtök félénk típus, élőbe nehezebb lenne az ismerkedés találkozásnál hisz oké hogy beszélgettetek már játékba sokat de nem egymással szembe szemkontaktussal, és aki túl félénk/visszahúzódó nehezen ismerkedik annak kínos lehet az egész, de sok sikert kívánok neked. Amugy, a srác ha ilyen típus simán rá tudnád venni hogy találkozzatok (és lényeges hogy ne a te költségedre egyébként) csak találkozásnál full rá lenne parázva a "randira" és félne hogy elcseszi, és lehet pont emiatt cseszné el. De egyébként összejöhet tényleg, tehát senki szava nem készpénz ebben a helyzetben. Igen, gondolom hogy poén volt a benzines dolog de véletlen se ajánld fel neki hogy te fizeted ki mert akkor azt fogja hinni/tudni hogy te nagyon szeretnéd azt a találkozást, és akkor meg lehet elbízza magát és már el is veszti felőled az érdeklődést hogy hát de könnyen megkaphatna vagy bármi. Az, hogy a facebookját elkérd egyáltalán nem nagy dolog, pont mint bármelyik haverommal akivel neten ismerkedtem meg mert fiúk közül is van ilyen azért. Tehát, nekem olyan is volt hogy 3 évig egy csapatba csgoztunk egy haverommal aztán most januárba el mentünk egyet kocsmázni meg mcdonaldsozni, úgy hogy közbe mi se laktunk közel egymáshoz (220km). Sok szerencsét kívánok neked, ha gondolod írd meg majd hogy sült el a dolog, kíváncsi vagyok szurkolok :)
2020. febr. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenképp kérdezd meg X-et a social mediás dologról, elvégre miért ne lehetne baráti indíttatású a dolog, ha esetleg többre gondolna, rögtön tudsz védekezni ezzel. Nem kéne, hogy elutasítsa ezt a kérésedet, aztán pedig már te döntöd el, hogy ismerkednél továbbra is, vagy tényleg csak baráti szinten maradtok. 17/L
2020. febr. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!