Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ebben a helyzet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ebben a helyzet mit kéne tennem? Ugye ti is azt gondoljátok hogy én normálisan kezeltem a helyzetet?

Figyelt kérdés

Elnézést ha picit hosszú lesz! Szóval egy 17 éves gimnazista lány vagyok, akinek ez elmúlt 1 hónapban picit felborult az élete. Van egy srác akivel még ősszel mélyült el a kapcsolatunk. Először baráti találkozók voltak aztán randik lettek, majd napi szintű randik/hazakísérések és hasonlók lettek. Aztán náluk vagy nálunk töltött délutánok esték és hasonlók lettek. Közben alakult az ölelés, arcra puszi, szájra puszi, csók és minden más, majd 2 hete egyik este mikor náluk voltunk megkérdezte hogy lennék-e a barátnője, én igent mondtam és 3 napja bemutatott a szüleinek. Szóval haladunk és nagyon boldog vagyok vele. Ez mind nagyon szép lenne de van egy srác aki téliszünet előtti utolsó nap óriási giccses finálé közepette sok ember előtt szerelmet vallott nekem és meg akart csókolni de elhajoltam aztán elmondtam neki kedvesen és tisztességesen hogy sajnos osztálytársi szimpátiánál nem érzek iránta többet, és sajnálom de nem igazán tud “magáévá tenni” mert mást szeretek. Na akkor nagyon agresszív lett és nagyon rossz dolgokat kezdett csinálni:

- bementem suliba magas sarkúban mert este mentem a barátnőmmel bulizni és tudtam hogy csak két percem lesz átkapni a ruhámat, erre a srác ezt mondta az egész osztály előtt (szó szerint): “Nézzétek engem kioffolt és máris k*rváskodik hogy azért a f*rkam álljon rá”

- meg a már barátommal chateltem hogy pontosan hol meg mikor találkozzunk és a srác megállt mögöttem és elkezdte mondani hogy ki az a Petim? Valami új csávó akit átb*szol?

- barátnőmmel ültünk egy helyen, alkoholmentes koktélt ittunk és dumáltunk az azelőtti napi randimról. És akkor előbukkant a semmíből és letett az asztalra egy képet ahol a barátommal ülök egy padon és a keze a lábamon van. Majd ilyeneket mondott hogy azt hiszem ő nem lát mindent? Meg hogy tudja hogy kivel csalom és majd elintézi a srácot.


Szerintetek mit kéne tennem? Nagyon sok ilyen szitu volt, és egyszer már annyira kiakasztott hogy elsírtam magam a barátomnak mert fizikailag is szokott “bántani” vagyis rángat, lökdös, egyszer a suliban lelökött a lépcsőn mert a barátommal beszéltem telefonon! Ez normális? Féltékeny vagy mi? Mit kéne csinálnom? 17L



2020. febr. 18. 18:32
 1/8 A kérdező kommentje:
Nem egy hónap bocsánat inkább 2-3
2020. febr. 18. 18:35
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szólj apukádnak, majd ő helyreteszi ezt a szarjankót.
2020. febr. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De hogyan? Mármint nem akarom hogy apu megfélemlítse aztán ők meg feljelentsék! Mit lehet tenni ez ellen? Valami igazságügyi pszichiáter vagy valami?
2020. febr. 18. 18:43
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Pedig az ilyen vsz. csak az erőből ért...
2020. febr. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%
Őszinte leszek, nekem nagyon nagyon irreálisnak tűnik a sztori, csak mert fura hogy létezik ilyen élettelen gyerekes szarfazon. Ha a barátnőmmel csinálna valaki hasonlót, akkor néhány haverral karöltve “elbeszélgetnék” vele, persze nem ez a követendő példa. Csak sajnos ahogy előttem mondták, az ilyen csak az agresszióból ért. Próbálj valakitől személyesen segítséget kérni és kérd meg a barátodat hogy szóljon rá.
2020. febr. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Stark2000 ***** válasza:
Barátod helyében már betakartam volna a palit. Nem értem, hogy ő hogy nem kap vér szemet ezekre a beszólásokra.
2020. febr. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
De vérszemet kapott, és nagyon dühös volt. Csak addig kérlelték hogy ne legyen erőszakos hogy azt mondta azt teszi amit én szeretném!
2020. febr. 18. 19:52
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kicsit elborult agya van a srácnak. Lehet valakinek valóban kellene szólni, nehogy valami őrültséget csináljon.
2020. febr. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!