Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért vagyok mindig én a hibás?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok mindig én a hibás?

Figyelt kérdés
Barátommal mar több mint egy éve együtt vagyunk. Én nem nagyon iszok és nem is szeretem családi okok miatt az alkoholt. Nagyon szeretem a barátom és mindig vele akarok lenni. Így néha mikor elmegy a haverjaival inni nem mindig örülök neki. Igazából annak hogy csak az ivás nekik a kikapcsolódás ... ezen már veszekedtünk..na mindegy. Nemrég voltunk együtt bulizni nagyon féltem hogy ő otthagy majd egyedül és elmegy a haverjával mint általában szokott ha együtt megyünk. Most elhatároztam hogy fordítva lesz. És nem leszek ennyire ragaszkodó, engedem hogy nélkülem is legyen a buliba... végre el tudtam magam engedni mert ott volt a legjobb barátnőm erre a barátom a nyakamon volt mindig és azt hajtotta mikor megyünk már haza... végül haza kellett mennem mert azt mondta nem vagyok olyan állapotban hogy maradjunk. Pedig még maradtam volna. Eddig nem nagyon mentem én mert az én barátnőim nem valami bulisok. De párszor már voltunk együtt a barátommal bulizni az ő haverjaival ... hát elment néha egyedül éreztem magam de egyébként próbáltam élvezni miatta. Engem az bánt picit hogy ő szinte az első alkalommal hazarángat nekem meg sok ilyet kellett átélnem. Sokszor hibáztatott hogy nem tud a haverjaival elmenni bulizni, holott volt velük csak hát nem minden héten engedtem.
2020. febr. 18. 19:53
 1/1 anonim ***** válasza:

Miért kell non stop buliznia, engem is zavarna főleg, ha inna is. Persze nem azt mondom, hogy ne járjon el az ember, meg kell is én idő, meg ihat is de tudja hogy mennyi az ami nem árt, és józanon jöjjön még haza. És ne legyen az, hogy nem engedjük el egymást valahova, mert minél inkább "tiltod" annál inkább menne.

Amúgy bulik helyett mi lenne ha felhoznád neki, hogy menjetek el együtt kirándulni, utazni valahova, akár egy piknik valami kis parkban. Kellenek a közös programok egy kapcsolatban, és, ha nincs kedves ilyesmihez veled az szomorú, főleg mert a buli+ haverok+ pia fontosabb lesz egy idő után. És ahogy szoktatjátok egymást a dolgokhoz egy kapcsolatban, ahogy alakítjátok a kapcsolatot, szerintem olyan lesz végig.. vagyis, ha most buli+pia+haverok a menő és a megszokott és veled is kevés minőségi időt tölt, később is ez lesz meg az elhidegülés..

2020. febr. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!