Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Vajon mièrt nem ír?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mièrt nem ír?

Figyelt kérdés
Irogattam egy fiuval es kerdezdte ,hogy mit csinàlok ma èn megirtam neki ,hogy beteg vagyok ezèrt egesz nap nyugalomra van szuksegem erre o irta ,h jobbulast es kuldott 2 piros szivet es mar egy hete nem irt semmit

#szerelem #mergesram
2020. febr. 19. 15:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát mert majd szólsz neki, hogy meggyógyultál. Te írtál, hogy nyugalomra van szükséged, és ő tisztelettel, hagyott is téged. Tehát,ha meggyógyultál, akkor most írjál te neki:) Hogy már jobban lettél, és hogy már kicsit hiányoltad őt, de nagyon aranyos volt, hogy tekintettel volt rád, hogy azt írtad, hogy nyugalmat szeretnél, ő pedig be is tartotta. De egyébként nem kell feltétlenül szó szerint ezt az egészet leírni, de szerintem tök ari volt, hogy tudomásul vette, és tiszteletben tartotta, hogy most neked akkor nyugalom kellett, hogy tekintettel volt rád. :)
2020. febr. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Írj rá te, nem olyan nehéz az
2020. febr. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De èn fèlek neki irni mert fèlek ,h màr nem is tetszem neki ès a nem tudom mit reagàlni ha irnèk neki
2020. febr. 19. 16:11
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Biztos örülne neki, ha írnál! Azért az, hogy ne tetszenél neki, nem ennyitől fog elmúlni.:)
2020. febr. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
46%
Ha érdekelnéd, írna. A fiúk ilyenek. Ha nem teper, akkor nem akar téged.
2020. márc. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!