Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, ha egy csaj...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha egy csaj szerelmes volt belém?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tinédzserek fiú vagyok. Nemrégiben belém szeretett egy lány, én nem viszonoztam ezt a szerelmet. Viszont ahogy telt az idő beleszerettem. Nem tudom mi tévő legyek. Szerintetek?
2020. febr. 22. 00:24
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs senkije próbáld meg, mi bajod lehet? Legfeljebb visszautasít. Aztán ne ajtóstól ronts a házba! Sok sikert!
2020. febr. 22. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
54%
Hat lehet hogy mar nem sok eselyed van nala. Ha mar nem erdekled (ezt nem irtad) akkor valoszinu vegleg elengedett. Miert ne adta volna fel ha remenytelennek gondolta?
2020. febr. 23. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!