Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszek egy lánynak de nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszek egy lánynak de nem merek oda menni, tippek?

Figyelt kérdés

Nos van egy csaj akit még régebben ismerősnek jelőltem facebookon. És megismertem új barátokat a városból ahhol lakik. Akik tényleg jóemberek, mert elterjesztették a lányoknak, hogy jófej srác vagyok stb.. Mert mondtam nekik, hogy nem merek oda menni a lányokhoz,stb. Csak ittasan de inkább részegen vagy azon ritka alkalmakkor amikor Kristályozok! És ez a csaj 2,5 hete vissza igazólt. És ezt leírta, hogy jókat mondtak rólam emberek ott! És dumálgattunk tovább, azt írta szeretne megismerni. Én feldobtam az ötletett, hogy tali! De ő erre azt írta, hogy majd az akkori hétvégei buliba el rángattja a barátnőit. És megismer majd ott tali, mert csak akkor ér rá. Ott voltak a csajok a buliban, valamilyen oknál fogva fel is ismertek. 4 csaj volt ott és fél szemmel láttam, hogy mutogattak rám. És egyszerre 4-en rám néznek, ami ilyesztő volt kicsit de szemeztem velük. Mintha az a csaj rám mosolygott volna ajinek tetszek! De nem jöttek oda! Utána pedig az utcán is megismertek, mikor fel mentem a városba buisniselni! És ott űltek egy padnál vagy 7-en. És akkor is rám néztek. És pont akkor vettem észre, hogy ők azok. Mikor már messzebb jártam! Pedig kíváncsi lettem volna, mivan akkor ha közvetlen melettük megyek el! Mert az a helyzet, hogy magamat nem tartom helyes fiúnak. Viszont az a csaj nekem nagyon tetszik. És igaz aranyos szokott lenni facebookon, de mi van ha az egyik barátnője elkezd beégetni a lány előtt! Mert a többi is hasonlóan szép. Mert mondjuk neki nem tetszek vagy valami. Mert nekem a barátnői között van aki elég unszimpatikusnak tűnik! Ma megint lesz buli és most beakarom magam csicsenteni. Tehát most kevesebb lesz sokkal a gátlásom. Ha oda megyek szerintetek nem lesz para? Mert ezelőtt egy nálam sokkal helyesebb, kigyúrt elég pénzes pasival volt együtt!

17/F 17/L



2020. febr. 22. 14:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Semmit, majd odamegy más.
2020. febr. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én lehet nem kezdeményeznék ezek után. Ha annyira megakarna ismerni akkor vagy találkoznátok normálisan vagy akkor a buliban odament volna hozzád. Ha nagyon akarod akkor esetleg mégegyszer elhívhatod valahova, de ha akkor is valami hasonló lesz a kimenetele szerintem hagyd.
2020. febr. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!