Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy tudássam a sráccal az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudássam a sráccal az érzéseimet? Miért történnek velünk ilyenek?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel duóban “kell” dolgoznunk. Lesz egy koncert amin egy fiú-lány pàrosnak fel kell lépnie egy szerelmes dallal. A zenetanárom összerakott minket. És elkezdtünk amiatt közös programokat csinálni hogy legyen mit a szövegbe írni. De én hülye tényleg beleszerettem, ő pedig szerintem csak játssza a szerepét. Ilyenek történnek velünk:

Együtt villamosoztunk és ahogy fékezett villamos kapaszodó után kaptam és végigsimítottam a hasát, őt azonnal kirázta a hideg. Pár pillanatig a padlót néztük majd kitört belőlem a röhögés.

Elmentünk moziba és a film közben picit megijedtem hirtelen és elkaptam a kezét, majd amíg megnyugodtam fogtam.

Zene suliba futottam be az órákra mert késtem és belesaladtam kiestek a kezemből a papírok, én elkezdtem magyarázkodni közben összeszedtük a cuccaimat. Majd megölelt mondta hogy nincs semmi baj és siessek én làngvörös arccal rohantam be a terembe.

Már két hete lógok neki nem sokkal de pénzzel és egyszerűen nem hagyja hogy kifizessem, nem fogadja el. Ez miért van? Szerintetek rájött hogy voltam olyan hülye hogy beleszerettem? Most mit csináljak? 16l



2020. febr. 24. 22:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Tetszel neki :D második sztoritól átfutott a hideg a hátamon. Adj jeleket neki, ha te is szeretnéd, hogy több legyen köztetek, biztos vagyok benne, hogy ő is.😊😊
2020. febr. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De milyen jeleket?
2020. febr. 25. 05:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Mosolyogj rá, dicsérd meg, hívd el többször sulin kívül ide-oda például. Érdeklődd meg, hogy mi iránt érdeklődik, és sződd bele azt is a programokba vagy szülinapján adj ahhoz kapcsolódó ajándékot. Vagy mivel mostanában történnek veletek közös dolgok, biztosan van olyan személyes eset, amelyre mindketten szívesen gondoltok vissza, ehhez kapcsolódó is lehet a szülinapi ajándék, nem feltétlenül kell szülinapra, simán is adhatsz neki bármi kis apróságot. Ja és légy figyelmes, a fiúkat meg szokta lepni, ha emlékszel azokra az apróságokra, amit mondtak neked. Egyébként a leveledre válaszolva elég jól haladsz a fiú felé történő nyitással, és nem, nem gáz amit csinálsz, ha az lenne, a fiú is jelét adta volna már ennek. Előző voltam. Sok sikert!
2020. febr. 25. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem van esélyed, és ez az egész amit leírtál, rohadt aranyos, szurkolok <3
2020. febr. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!