Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ezt miért csinálja?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt miért csinálja?

Figyelt kérdés
Ha egy lány küldi a jeleket, de mikor leszólítom, nem mer megszólalni, az miért van? Mit csinálok rosszul? Mit csináljak másképp?

2020. febr. 25. 08:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet zavarba jön.
2020. febr. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
szégyenlős a lány zavarban van
2020. febr. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Mindkét előttem szólónak adtam zöld kezet de más is lehet a háttérben.

Nemrég megismertem egy csajt, tipik visszahúzódó aranyos lánynak tűnt, msn-en 0-24 bókolgatott nekem meg mondott rólam minden szépet jót talikor meg igazából full unatkoztunk mindig, téma se volt alig válaszolt stb és a poén az hogy nem volt zavarba, mindíg hívott találkozni és nem csak engem, végzett suliba találkozott vagy 3 sráccal mindíg egymás után, és csak azt akarta hogy foglalkozzanak vele vagy idk de marha idegesítő volt.

(Lekoptattam full nem érdekel ha 1x fut utánam 1x meg nem tud mit csinálni és unalmas)

2020. febr. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
fiatal még és tapasztalatlan
2020. febr. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Csicuki ***** válasza:
56%
Kérdezz rá erre nyugodtan nála.
2020. febr. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!