Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Arról lenne szó, hogy egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

The Best Nr.1 kérdése:

Arról lenne szó, hogy egy lány tetszik és nem tudom, hogy ez most szerelem vagy csak úgymond hülyeségeket érzek? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Szóval..ez a lány osztálytársam 3 osztály óta, most végzősök vagyunk. Az utóbbi 4 évben felfigyeltem arra(és ez a mai napig így van),hogy ha beszél mondjuk egy fiúval,akkor mintha féltékeny lennék. Vagyis olyan rossz érzés fog el. Nem volt még barátnőm,ezért is nem tudom megmagyarázni,hogy mit érzek. S az még tárak egy lapáttal,hogy mostanában nagyon jóban vagyunk,de ez egy baráti kapcsolatnak mondható. Tudom,tudom..Nincs fiú és lány között kapcsolat,vagyis nagyon ritka.

Szóval tényleg nem tudom..lehet hogy szerelmes vagyok belé? Ha most meglátnám pl facebookon hogy felrak egy képet egy fiúval fb-re s kiderülne hogy kapcsolatban vannak..nem tudnék rajta mosolyogni s ilyenek. Gondoltam,hogy elmondom neki,hogy nem csak barátként tekintek rá,de szerintem nem jövök be neki. Lehet ez azért is van,mert önbizalom hiánnyal küzdök.

Ilyenkor mit lehet csinálni? El tudom felejteni amit kezdek érezni? Vissza lehet ezt még hozni sima baráti kapcsolatra? Annyira összevagyok zavarodva.



2020. febr. 25. 16:12
 1/1 anonim ***** válasza:
0%

csak hülyeségeket érzel, biztos szarnod kell!

nem csikar a hasad, és nem fingasz büdöset?

2020. febr. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!