Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem akar osszejonni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kommate kérdése:

Miért nem akar osszejonni velem? (többi lent)

Figyelt kérdés
Egy hete beszlek egy lánnyal, akibe szerelmes vagyok, és ő is belém a barátai mondása szerint, de mégsem akar velem osszejonni. Azt mondja hogy most nem akar barátot magának. És hogy mit csináljak hogy osszejojjon velem, mrg várjak egy kicsit vele?
2020. febr. 25. 19:16
 1/2 anonim válasza:
75%
Mond neki hogy szereted és nélkule senki vagy. vagy ha nagyon félénk akor vigyél neki levelet vagy virágot amiben megirod neki hogy szereted.talán akkor bele megy.de ha ez sem vál be akkor sajnos tovább kel lépned.ezeket tudom ajánlani meg még aszt hogy hivd el egy otalvos blira magadhoz és felelsz mersz vagy emelszezetek ez nekem is bejött
2020. febr. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Biztos az hogy szerelmes beléd? Azt nem írtad le, hogy a baratái szerint régebb óta, vagy azóta szerelmes beléd hogy beszélgettetek, de 1 hétnyi beszélgetés után kétlem hogy beléd szeretne. Szerintem inkább rá hallgass és ne erőltesd ha nem akar most kapcsolatot.
2020. febr. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!