Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiú aki tetszik. DE...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú aki tetszik. DE mindenki csunyákat mond rola ás án valamikor el is hiszem mitt tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki tetszik.De át osztályomban mindenki furcsán néz rám. Mert sokkal alacsonyabb nálam de nekem ez tetszika benne. Mindenki csunyákat mond rá és én mind el is szoktam valamiárt hinni. De még az is a baj hogy én szeretem de ő rola nem tudom hogy szeret-e pedig megengedi hogy puszit agyak neki de a suliban nem. Mit tegyek?

#szeret -e #én szeretem -e #mit gondolhatnak a többiek
2020. febr. 25. 19:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy?
2020. febr. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ismerd meg és kiderül.
2020. febr. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ismerkedj, aztán eldontod
2020. febr. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Miket mondanak róla? Ha csak az a baj, hogy alacsonyabb, ne törődj velük.
2020. febr. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
14
2020. márc. 1. 19:20
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi de sajnos ezt meg próbáltam
2020. márc. 1. 19:21
 7/7 anonim ***** válasza:
Hogyan alakult?
jan. 2. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!