Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit kéne csinálnom?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kéne csinálnom?

Figyelt kérdés
Van egy srác az osztályomban aki már 3 (lassan 4) éve tetszik és most eljutottunk oda hogy kavargatunk de nem vagyunk együtt és igazából én nagyon tapasztalatlan vagyok fiúzás téren és visszahúzódó is vagyok. Csak akkor csókolom meg amikor ő kezdeményez és semmi más nem volt. Viszont a fiú azt mondta hogy ne legyek ilyen félős és hogy ő szeretné ha nem csak ő kezdeményezne és hogy szeretné ha úgy játszadoznék vele mint a lányok a fiúkkal egy ilyen kapcsolatban én viszont nem tudom hogy mit kell csinálni, hogyan jatszadozzak vele?

2020. febr. 26. 15:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Kár, hogy egy olyan baromi nagy előnyt nem használtok ki, hogy már azelőtt 4 éve ismeritek egymást, hogy összejöttetek volna. Sok párnak ez nem adatik meg és menet közben "kénytelenek" megismerni a másikat, úgymond a nulláról. Azt tanácsolom, hogy próbálj megnyilni felé, mert tényleg elég rossz lehet neki, hogy állandóan ő kezdeményez. Szeretnéd megölelni? Öleld meg! Szeretnéd megcsókolni? Csókold meg! Nem olyan bonyolult ez, mert elvileg semmi olyat nem kell csinálnod, amire nem vágysz, sőt ő is vágyik rá, erre jön rá néha egy kis poén, bókok, nyakpuszi, maszirozas, incselkedés stb. Engedd, hogy előjöjjenek az ösztöneid, bár ehhez a srác is kell. A srácnak is el kell érnie, hogy feloldódj mellette, bízz benne, megnyílj, mert valljuk be, enélkül nem működnek a dolgok. Türelem, bizalom, kommunikáció, őszinteség kell mindkét részről. Sok sikert.
2020. febr. 27. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, ez most sokat segít!:)
2020. febr. 27. 06:44
 3/3 anonim ***** válasza:
az elején ez nyílván nehéz, mondd el őszintén a sracnak, hogy nalad nem mennek gyirsan a dolgok. Igazából ez nem atomfizika, tenyleg csinald azt, amire vágysz. Minden egyes talalkozaskor lépj ki kicsit a konfortzónádból.
2020. márc. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!