Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ilyen megtörténhet?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen megtörténhet?

Figyelt kérdés
Úgy kezdődött, hogy szerelmes lett belém egy fiú (az osztálytársam), nekem nem tetszett, aztán meg olyat tett amitől azt hiszem beleszerettem, ilyen megtörténhet? Mostanában órákon sokszor néz (mint régen), ez az elején zavart, de most ha lehetne egész nap őt bámulnám. Mégsem nézhetem, mert mi van ha látja, így is sokszor összenézünk. Ha ő bámul engem és ránézek zavarba jön és elkapja a tekintetét, de ha én néztem először őt és észreveszi elmosolyodik és máshová néz néhány másodperc múlva.Lehet, hogy viszont szeretem?

2020. febr. 26. 22:46
 1/2 anonim ***** válasza:
92%
Meg, szerintem hívd el sétálni :)
2020. febr. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Én hasonlóan jöttem össze a barátommal majdnem 1 éve annyi különbséggel hogy nekem az elejétől már bejött. Osztálytársak voltunk 8. -ban.

Ugyenezek a dolgok történtek közöttünk,(szemezések, mosolyok) ezek jó jelek.


Igen, megtörténhet hogy 1 dolog megváltoztat sok mindent ;)

(Nálunk is ez volt egy bizonyos szempontból)


Szerintem menjetek el valahova suli után (park, hamburgeres vagy valami ilyesmi)

2020. febr. 27. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!