Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy tudnám visszahódítani az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

AK47M4R kérdése:

Hogy tudnám visszahódítani az exemet?

Figyelt kérdés
3 napja szakított velem a barátnőm azért mert nem tartotta magát elég érettnek egy kapcsolathoz. Mondtam neki hogy megoldjuk ketten segítek neki, de egyenlőre nem akarja újra kezdeni. Mondta hogy velem nincs hiba én mindent jól csináltam, éppen ezért nem tudom elfogadni hogy szakítsunk. 4 és fél hónapja voltunk együtt de ez az időszak nagyon szép volt. Mindketten 19 évesek vagyunk. A szüleivel is tudtommal jóban voltam/vagyok. Nagyon hiányzik és mindent megtennék érte.

2020. febr. 28. 14:16
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
19 évesen egy lány nem elég érett kapcsolathoz? Itt valami bűzlik. Attól tartok, valami más van a dologban.
2020. febr. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szembe kell nezned a dologgal, nem tudod es nem is kell meggyőzni ha ezt akarja legyen így, az is benne van a pakliban, hogy talalt jobbat, legy ferfi es allj a sarkadra, nezz masik utan.
2020. febr. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Simán talált mást. 19 évesen azért ez elég gyenge kifogás hogy nem elég érett...
2020. febr. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szerettük egymást legalább is én így láttam. Az pedig fix hogy nincs másik faszi a dologban.
2020. febr. 28. 19:31
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Kis naiv. Tudod a csajok elég jó színészek. Nem csak az orgazmust tudják színlelni, hanem a szerelmet is.
2020. febr. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!