Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan dolgoztátok fel az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan dolgoztátok fel az elutasítást?

Figyelt kérdés

Amikor már régóta többet érzel valaki iránt, mindig várod a pillanatot amikor beszélgethettek, felvállalod az érzéseidet és bevallod neki. Majd megtudod hogy egyoldalú a dolog.

Történt a már veletek hasonló? Hogyan dolgoztátok fel? Mennyi idő alatt..?



2020. febr. 29. 19:56
 1/4 anonim válasza:

Szia! Velem történt hasonló, csak én a fiúval nem beszélgettem.

Valahogy megtudta, csak nem tőlem és szépen kioffolt. én ugy voltam vele, hogy van más hal a tengerben.

Kb. 1 hónapba telt túllépnem rajta.

remélem sikerül túllépsz.

2020. febr. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Többet éreztem. De nem volt szerelem, csak fellángolás. Ezt onnan tudom, hogy napokkal később nem éreztem semmit.

A vallomásban nem mondtam hogy úgy szeretem, ő azt vette le, hogy igen, de nem hallgatott meg, és utána már nem is hitt nekem, és eltávolított maga mellől.

Kérdező: az idő minden sebet begyógyít

2020. márc. 1. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Valmikor két évvel ezelőtt utasítottak vissza először, bár akkor még eléggé fiatal voltam. Otthon fogtam magam, leültem vígjátékot nézni, és próbáltam teljesen megfeletkezni a fiúról. Két hét múlva már túl voltam rajta. Nem azért, mert nem voltak valósak az érzelmeim, hanem mert sokkal könnyebb volt túllépni rajta úgy, hogy tudtam, reménytelen a helyzet.
2020. márc. 1. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Laylah ***** válasza:
Nem kerültem ilyen helyzetbe. Nem vagyok vak, észre lehet venni, ha a másik nem úgy érdeklődik irántad, csak fel kell hagyni a belemagyarázásokkal. Ha mégis belekerültem a spirálba, mikor egyre jobban vonzani kezdett az illető, akit nyilvánvalóan nem érdekeltem nőként, akkor igyekeztem elterelni a figyelmem, mások felé nyitni, és úgy általában azon voltam, hogy ne alakuljon ki semmilyen mélyebb érzés. Ha pedig mégis beleestem volna a csapdába, akkor eszem ágában sem volt elmondani az illetőnek, igyekeztem minél jobban titkolni. Volt, aki így is levágta, de sosem tette szóvá.
2020. márc. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!