Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi a velemenyetek arrol ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

EngedelmesKiskutya kérdése:

Mi a velemenyetek arrol ha egy tini lany es egy idos ferfi szerelmes lessz egymasba?

Figyelt kérdés

2020. márc. 1. 20:13
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
60%
A lány részéről gyermeteg rajongás,amit annyiban kéne hagyni, a férfi részéről kétlem, hogy az tényleg szerelem.
2020. márc. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
32%

A tini 12 vagy 18? Az idős az 50 vagy 70?

Am. nem lehetetlen. Ha ésszel csinálják, hajrá.


A lesz 1 -sz.

2020. márc. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
61%

Az a véleményem, mint az egyesnek.

Jól sejtem, hogy a kérdés írója egy idős férfi, akinek tetszik egy tini lány és reménykedik? Bár ennyi idősen már megtanulhatnál helyesen írni, ha egy tininek tetszik egy idősebb férfi, az általában a tanárja, vagy valami okos ember, aki lenyűgözi a tudásával. Nálad ez a "veszély" nem áll fenn...

2020. márc. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Na először is én egy 40 éves férfi vagyok és sok fiatal csajjal volt már dolgom. és Nekem mindegyik azt mondta hogy velem jó volt

egyébként élőben szólítottam le őket nem vagyok és sosem voltam az a beszari alak amit a mai fiúk vagy" kislányok" képviselnek

hogy csak neten mernek irkálni és élőben meg össze tolják magukat és

és szedik a szemöldöküket

és borotválják a lábukat

és a F betűs szót... és a szex is sokkal jobb Sokkal tapasztaltabb vagyok

és hogy a szerelemre is írjak választ lehet szerelem a mostani szintén fiatal barátnőm húszéves és három és fél éve vagyunk együtt

és tervezzük a jövőt nem a pénz miatt van velem ő is dolgozik van szakmája és jogsija is illetve az érettségi csinálja és dolgos családból származik önálló talpra esett

2020. márc. 1. 20:40
 5/25 anonim ***** válasza:
93%

40-20

2 felnőtt ember. Mi a kérdés?

Vagy csak dicsekedni akartál kicsit?

2020. márc. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
86%
37-16 volt mikor összejöttek
2020. márc. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
78%

40 éves vagy de az értelmi szinted egy 12 évesé. Ne állj össze tinikkel mert a végén őket csukják le pedofíliáért.


Ha annyira magabiztos és összeszedett vagy akkor miért egy anonim oldalon kérdezgetsz embereket a véleményükről? Főleg ilyen felhasználó névvel. Okés, kiskutya, elhiszem hogy nagy félelmetes férfi vagy, most menj aludni.

2020. márc. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
90%
6: amikor összejöttek nem két felnőtt ember volt hanem egy lassan középkorú férfi és egy tini kislány :)
2020. márc. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Vicces hogy az ékezet hiánya tűnik fel egyből. Ez nyilván az irigység jele, mert nem reakció a kérdés tartalmára. Egyébként meg ha mindenki bátor lenne és nem tutyimutyi, nem lenne az irigység.
2020. márc. 1. 20:59
 10/25 anonim ***** válasza:
91%

Mire legyünk irigyek édes szívem?

Arra hogy "volt dolgod fiatal csajokkal"? Wow. Nekem is. És?

Attól még svégtelenül gyerekes "irigyek vagytok rám oá oá" és "a mai fiúk kislányok mert én azt mondtam" szövegeddel csak bizonyítod hogy mennyire ostoba vagy. Illetve még az önbizalmaddal is gondjaid lehetnek, mint mondtam ha annyira biztos lennél magadban nem itt kérdezősködnél hogy "jaaaaaj, nektek mi a véleményetek?"

2020. márc. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!