Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Normális ha külön vagyunk a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha külön vagyunk a barátommal nem hiányzik, de ha együtt vagyunk akkor nagyon jó minden?

Figyelt kérdés

Lassan 3honapja vagyunk együtt nekem ez az első kapcsolatom. Nagyon hullámzó a lelki állapotom, egyszer meghalok érte, másszor nem hiányzik,egyszer sírok napokig,mostmeg nem hat meg semmi.

Gondolkodtam már a szakításon,de mikor megint meglátom úgy érzem képtelen lennék rá,és nem is akarok.

Ez mennyire normális? Mit tegyek?

17/l


2020. márc. 1. 20:36
 1/1 anonim ***** válasza:

Teljesen normális szerintem, nem vagy kapcsolatfüggő és jól elvagy egyedül is.

Az sokkal nagyobb probléma lenne, ha nélküle nem tudnál mit kezdeni magaddal és folyamatosan rajta függnél

2020. márc. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!