Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egymásba szerethetünk szakítás...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egymásba szerethetünk szakítás után?

Figyelt kérdés

Péntek este elutaztunk barátokkal Németországba és ma este jöttünk haza. Én pénteken tudtam meg hogy az exbarátom is ott lesz, aki egy màsik csaj miatt szakított velem. Viszont sokat mászkáltunk a városban, iszogattunk, játszottunk, beszélgettünk. És ezen én is meglepòdtem de szombat este együtt aludtunk (nem, semmi más nem történt). Bent társasoztunk többen a szobájában, és mindenki szép lassan elszivárgott én pedig ott maradtam. Beszélgettünk, szórakoztunk (pl csikizett) és boroztunk. Aztán elaludtam nála, mindenki azt hitte lefeküdtünk és mi poénból még rá is játszottunk. Csókolóztunk többször is a hétvégén. A másik lány pedig otthagyta szóval mind ketten szinglik vagyunk. Szerintem fellobbantak az érzelmek. Lehet belőle valami? Szerintetek mit csináljak? Kezdeményezzek többet? 18L

Előre is köszi a válaszokat!!!



2020. márc. 1. 22:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan már, nincs ló, jó a szamár is esete. A következő lányig elszórakozik veled, aztán jön a "bocs, de mégsem működik."
2020. márc. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De akkor azonnal lefeküdt volna velem, és nem tette...
2020. márc. 1. 23:12
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen. Nem nyúl, hogy állandóan azt csinálja.
2020. márc. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Sokat beszélgettünk erről és rájöttünk hogy a csaj nem érdemelte meg hogy szakítsunk és mind a ketten nagyon szenvedtünk. És hogy ez mind kettőnk hibája volt. Amúgy csak egyszer feküdt le a lánnyal miután szakítottunk. De ez a hétvége most az érzelmekről szólt
2020. márc. 1. 23:34
 5/8 anonim ***** válasza:
:D
2020. márc. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Bocs, de ha valaki más miatt dobott, nem hinném, hogy annyira komolyan gondolja veled a dolgot. Ott hagy téged valakiért, lefekszik vele, aztán te csak így megbocsájtasz neki? Szerintem aki egyszer eljátsza ezt, az többször is elfogja.
2020. márc. 2. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem te nem azért tetted fel a kérdést, hogy segítsünk dönteni, ugyanis te már döntöttél. Egyszerűen csupán azt szeretnéd, hogy helyeseltjük a döntésedet, nevezetesen azt, hogy újrakezdenéd a sráccal. Tudom, hogy nagy a kísértés és feltörtek benned a régi emlékek, de azt tanácsolom, hogy ne tedd. Sajnos csak egy pótlék vagy neki, egy búfelejtő nosztalgia.
2020. márc. 2. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Most fájni fog, de inkább hagyd őt a fenébe.

Jobb embert fogsz találni tőle :)

2020. márc. 2. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!