Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Randizott közületek valaki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randizott közületek valaki albán lánnyal? Mennyi esélyem van rá, hogy tartós legyen / milyen nehézségekre számíthatok ennek az elérése közben? (17F)

Figyelt kérdés

2020. márc. 3. 06:49
 1/5 Csicuki ***** válasza:
74%
Szerintem ez inkabb a lányon múlik mennyire lesz tartós +a szokásaikon
2020. márc. 3. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Naná, hogy rajta múlik, nyilván nem úgy gondoltam, hogy ha ő már szabadulna tőlem, akkor átmegyek mániákusba. Csak mégis szeretnék kalkulálni előre.
2020. márc. 3. 06:57
 3/5 anonim ***** válasza:

Az albán lányok nem egy nagy kollektív tudat részesei és nem mindnek ugyan olyan a személyisége/érdeklődési köre/temperamentuma....Honnan tudjuk neked mi lesz a nehézséged vele?

Valaki itt talán randizott egy angyali albán lánnyal, te meg kifogtál egy bunkó parasztot. A személyiség nem a nemzetiségben tárolódik.

2020. márc. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Rosszul fogalmaztam. A kulturális különbségekre gondoltam nehézség alatt nem a lány személyiségére.


Például hallottam, hogy az itteni nők nem veszik komolyan az arab férfiakat, mert úgyis csak egyvalamit akarnak, úgyis csak hülyítik őket. A külföldieknek nincs ilyen fenntartásuk az itteni fiúkkal szemben? Ehhez hasonlókra gondoltam.

2020. márc. 3. 17:58
 5/5 anonim ***** válasza:
Honnan tudjam?
2020. márc. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!