Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egyszerűen már zavar, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerűen már zavar, hogy ennyire szerelmes belém. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Pár napja összejöttem egy fiúval. (ő a legelső barátom..) Nem arról van szó, hogy én nem szeretem annyira, mint ő engem, csak ő nagyon kifejezi az érzéseit, én meg nem olyan könnyen. Például folyamatosan ír, ami nagyon kedves tőle, de már kb minden szabadidőmet rászánom. (NEM MEGY A TANULÁS ROVÁRÁSA, KITŰNŐ VAGYOK :)) A másik meg, hogy ő folyton "szerelmem"-nek hív, és ez nekem olyan gyors..gyakran írja azt is, hogy imádja a mosolyomat, szép vagyok stb, és mivel én sosem voltam a szavak embere, nem tudok erre semmit válaszolni, és ez kellemetlen számomra. Félek, hogy azt hiszi, nem szeretem..tudom, néhány lány bármit megtenne, hogy barátja legyen, nekem meg az a bajom, hogy szeretnek, szvl szánalmasnak is érzem magam. Mit tegyek ebben a helyzetben? Úgy érzem, valami hiba van bennem..

2020. márc. 5. 18:09
 1/4 anonim ***** válasza:
95%

Mindkettőtök reakciója teljesen természetes ebben a korban, első kapcsolatban. Te egy kicsit hamarabb sokalltál be, mint általában :)

Nagyon finoman próbáld meg jelezni, és folyton hangsúlyozd, hogy szereted, mert hajlamos lesz azt hinni, hogy részedről ez azt jelenti, hogy elmúlt az érzelem.

Van ez az agyoncsépelt "szeretetnyelv" dolog, olvass utána, ha gondolod. Mindenki másképp fejezi ki, hogy szereti a másikat, ő így, becézésekkel, szavakkal, te lehet, hogy ajándékokkal, bújással. Ha tudod, mi van mögötte, könnyebb elfogadni.


Ha amúgy minden stimmel köztetek :)

2020. márc. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%

Ja és nincs benned hiba, csak te másképp fejezed ki az érzéseidet.


Ne féljetek beszélni ezekről egymással. Ha jó együtt.

2020. márc. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :) most szerelmes verseket ír nekem..nagyon aranyos meg minden, de egyszerűen nem tudom, hogyan reagáljak rá. Talán szokatlan nekem, hogy valaki ennyire szeret, mert a szüleimmel is mindig rossz volt a kapcsolatom.. amúgy furcsa, hogy ha élőben beszélünk, az nagyon kellemes érzés, de ha rámír, az olyan frusztráló, néha nem is merem egyből megnézni, hogy mit írt. Ez mitől lehet?
2020. márc. 5. 20:13
 4/4 anonim ***** válasza:

Úgy reagálj, ahogy reagálnál. Ha nem írsz vissza neki ódákat, hát nem írsz. Sütsz helyette sütit. Vagy bármi. Gondolom, te is szívesen érezteted vele valahogy, hogy szereted?


Talán benned van egy görcs, hogy na megint egy vers, amire reagálni illene. :)

2020. márc. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!