Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan kéne picit közelebb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kéne picit közelebb kerülnöm hozzá?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel hétvégente ilyen “különórára” rajzolni járunk. Félévvel idősebb nálam. Alapból egy elég zárkózott srác és nem igazán beszélget, de velem folyamatosan dumál, és kb mindenről beszélünk, nyilván mivel ott a tanár ezért korlátozottak a lehetőségek. De folyton kedves velem, és szerintem vannak ilyen apróbb bókjai vagy nem is tudom. Pl múlt szombaton is modellt ültem neki, és már sokszor lerajzolt, de most így megszólalt hogy de cuki kis pici és formás lábad van. Meg egyszer amikor portrét rajzolt először megjegyezte hogy milyen szép a szemem, aztán pedig mikor megnéztem sokkal szebb voltam a rajzon mint ahogy magamat látom a tükörben. Nekem nagyon nagyon tetszik, igazán helyes, magas, izmos. És nem mellesleg nagyon jó humora van, nagyon okos, és nincs olyan hogy nem tudunk miről beszélgetni. Ketten csak pl a különóra után a villamoson. Szeretnék hozzá közelebb kerülni! Mit tegyek?

2020. márc. 9. 09:30
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem mondod el neki, hogy tetszik? :) Tudom, hogy nehéz lányként kezdeményezni, de ezek szerint jól el tudtok beszélgetni, úgy mondva barátok is vagytok, és nem arról van szó, hogy például egy idegent kéne elhívnod randizni, aki tetszik. Szerintem egy fiú ok nélkül nem szokott lányokat dicsérni. Valószínűleg te is tetszel neki, csak mivel írtad, hogy zárkózott, lehet nem mer kezdeményezni. Szerintem nem veszítesz semmit, ha bevallod neki az érzéseidet. :) Vagy ha még nem akarsz ennyire konkrét lenni, esetleg mondhatnád neki, hogy találkozzatok a különórán kívül is. 20/L
2020. márc. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Igen, inkább azt kérdezd meg, hogy nincs-e kedve csinálni valamit, a különóra után.
2020. márc. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!