Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Csak én vagyok így ezzel?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Loveeeeeeeeee kérdése:

Csak én vagyok így ezzel?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy hülyének fogtok nézni engem, de van egy elég furcsa szokásom és nem tudom ez mennyire normális vagy megszokott. Amikor látok vagy találkozok valakivel már akkor rögtön eltudom dönteni hogy az illetőre barátként vagy akként sem illetve esetleg többként tudnék rá tekinteni. Lehet egyesek arra gondolnak ez felszínesség de én nem gondolom annak. Inkább az első megérzés vagy az aura inkább az ami meghatározó. Van ezzel még így más is vagy komplett hülye vagyok?

2020. márc. 10. 18:55
 1/5 anonim ***** válasza:
69%

Én az emberek 90%-ára kb 10 perc alatt ráunok, érdektelen lesz számomra.

Általában én is tudom kivel barátkoznék, vagy kitől akarnék többet.

2020. márc. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vagy
2020. márc. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én nálam is vannak emberek akiknek a közelében az első perctől fogva jól érzem magam, de ez alapján nem mondom meg hogy ki milyen, ahhoz ismernem kell.
2020. márc. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 7másodperc kell.
2020. márc. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Életemben két randim volt vagy találkozó? Nem tudom ők hogy gondolták. Na az elsőt össze se lehet hasonlítani a másodikkal. Vissza emlékezve én is sejtettem hogy az elsőből semmi sem lesz, a másodikból pedig igen. Szerintem meg lehet érezni.
2020. márc. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!