Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért döntött így?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért döntött így?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel egy idősek vagyunk, és már 3 hónapja beszélgetünk meg találkozgatunk néha-néha, mindig is mondta hogy nagyon szimpatikus vagyok neki és hogy még nem érzett olyat fiú iránt mint irántam. Én mindig utalgattam neki hogy bejön nekem, nagyon megnyílt előttem olyanokat is elmondott nekem, amiket még a legjobb barátainak se mondott el. Korábban is beszéltünk erről üzenetben ( tudom gáz, de ez az igazság ) hogy mi lenne ha megpróbálnánk együtt és ő azt mondta hogy igen, próbáljuk meg mert biztos van oka hogy nem tud elengedni és hogy ennyire kötődik hozzám. Aztán élőben meg azt mondta hogy ő nem áll készen egy kapcsolatra mert hogy ő nem tudja hogy kell meg hogy biztos mindent elrontana.. és megkérdezte hogy miért nem jó ami most van? Mert most is szeretjük egymást és törődünk a másikkal. És végül úgy váltunk el hogy nem tudna most egy kapcsolatba belekezdeni. Egyszerűen nem értem, hisz nekem azt mondta hogy élete legszebb napjai voltak amikor velem beszélt, és hogy ilyet még soha sem érzett mint velem..valamint mások is észrevették hogy mennyivel boldogabb..


Bocsánat hogy ilyen hosszú lett. De nagyon jól jönne most pár jó tanács hogy miért dönthetett így.



2020. márc. 13. 16:45
 1/3 anonim válasza:

Lehet azért, mivel csak barátként tekintett rád.

Vagy az is szóba jöhet hogy viszonozza az erzéseidet viszont tenyleg nem áll meg készen egy kapcsolatra vagy megijedt hogy nem leszel neki elég jó stb. Viszont az is lehet hogy azert irta üzenetbe hogy próbáljatok meg, hogy nehogy megbántson mert fontos vagy neki mint barát.

Igazság -szerint csak találgatni tudok miert dönthetett így. Ha még valamilyen formában tartjátok a kapcsolatot esetleg kérdezd meg tőle.


(Tudom nem sokat segítettem...bocsi😅😅)

2020. márc. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Kijavítanám: nem lesz neked eleg jó*
2020. márc. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet siettetni, legalábbis nem érdemes. Amikor késznek érzi rá magát, tovább fog lépni. Ha türelmes vagy, veled.
2020. márc. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!