Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Kötősök hozza vagy tényleg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kötősök hozza vagy tényleg szeretlem? Sziasztok! 18 éves lány vagyok, segítséget szeretnek kérni.

Figyelt kérdés

13 évesen jöttem össze a barátommal, aki 1 évvel idősebb mint én.

Felhőtlen volt a kapcsolatunk,idáig.

Valamiért egy ideje azt érzem hogy már csak kötődünk egymáshoz, már nem azt érzem iránta amit eddig éreztem.

Nem volt előtte barátom ezért nem tudok mihez viszonyítani hogy milyen egy igaz szerelem.

Természetesen mindent megbeszélünk, legjobb barátok is vagyunk.

De már nem olyan...és az is közbe jött hogy elkezdett érdeklődni egy másik fiú...de ebben az erzesben sem vagyok biztos...

Nem tudom mit érzek...

Hisz 5 éve együtt vagyunk,mindent együtt csináltunk, nem tudom hogy szeretem-e vagy csak kotődok hozzá


Kérlek segítsetek,nektek volt már ilyen?

Mit tanácsoltok?



2020. márc. 15. 22:04
 1/4 anonim ***** válasza:
70%

Senki nem ugyanazzal az érzéssel szereti a másikat 5-10 stb év után, mint az első hónapokban. Ezért szakítani butaság.

Beszélgess róla anyudékkal.

2020. márc. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Mit éreztél iránta eddig és mit érzel most?
2020. márc. 16. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Éreztem régen hogy tényleg boldog vagyok vele, hogy minden tökéletes és hogy örülök hogy van nekem.

Most meg azt érzem hogy van barátom,és ennyi, a fentieket nem igazán érzem...

2020. márc. 16. 09:18
 4/4 anonim válasza:
A szerelem elmulik ennyi idő után. Átalakul szeretetté,ami már kevésbé intenzív érzés. Sokan szakítanak már csak ez végett is, ugranak egyikről a másikra, képtelenek kötődni.
2020. márc. 18. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!