Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Léteznek még ilyen fiúk/férfia...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek még ilyen fiúk/férfiak? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy én egy másik korban kellett volna, hogy megszülessek 😂, viszont nekem annyira leírhatatlanul bénák ezek a mai kapcsolatok (persze vannak kivételek) de gondolok itt arra: küldj meztelen képet snapen, ráírok/nem írok rá, lájkok, megcsalom, mert most már röhejesen egyszerű stb.

Lányok csak nekem hiányzik, hogy KÉZZEL ÍRT szerelmesleveleket írjunk a másiknak, verseket költsünk,sétálgassunk-> ne csak feljössz netflixezni? Aztán lehet 👉🏻👌🏻. hűségesek legyünk bármi áron... vannak még egyáltalán ilyen fiúk/férfiak? Ne értsetek félre NEM párkeresési célból írok, csupán kíváncsi vagyok, hogy ti fiúk, hogyan viszonyultok ehhez. 17/L



2020. márc. 15. 23:17
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
viszont ha ilyen a gondolkodásod kedves lány kérdező azt nagyon meg kell beszülni-ahoz a kevesebbik részhez tartozol a társadalomban de nem feltétlenül értéktelenebb sőt!unicum így tovább-bárcsak ismernék ilyen lányt...
2020. márc. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm, néha elgondolkodom, mennyivel könnyebb lenne párt találni, ha úgy gondolkodnék erről, mint a kortársaim zöme. Viszont ilyennek születtem, és bár nem egy megszokott, modern gondolkodással rendelkezem, azt hiszem valahol mégis csak én járok jobban, hiszen nem fogok összeállni minden férfivel aki szembe jön, sőt:)
2020. márc. 18. 21:51
 13/16 anonim ***** válasza:
17évesen nagyon éles a felfogásod és kincs lehet amit magadban hordozol(itt ne a gyerekre )értettem-hanem ilyen a felfogásod én hasonló elvewtvalló lányra gondolok néha bízok benne neked is összejön-maradj ilyen változatlan,nem kell mindenben a kortársakhoz hasonlítani:)
2020. márc. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
hid el ha normális scráot fogsz kifogni az értékelni fog téged és mint egy bársonyhegedűt megszólaltatni úgy fog veled bánni!
2020. márc. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Én is remélem, hogy így lesz:)
2020. márc. 18. 22:02
 16/16 anonim ***** válasza:
PEDigalanyokmegerdemelnek
2020. márc. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!