Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem érdekel már?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érdekel már?

Figyelt kérdés
Hónapokig nagyon szerelmes voltam valakibe. Csak rá tudtam gondolni, csak róla tudtam beszélni, az egész életem körülötte forgott. Alapvetően barátok vagyunk, csak én többet éreztem. Elmentünk együtt kajálni, meg csak úgy mászkálni, és valahogy már az a nap is fura volt. Aztán két nappal később mintha sosem éreztem volna semmit iránta, minden érzés eltűnt. Már szinte eszembe sem jut, nem találom olyan különlegesnek mint eddig stb. Nagyon furcsa ez, mert két hete még az életem adtam volna érte. Nem tett semmit, nem történt semmi köztünk, egyszerűen megszűntem szeretni és fogalmam sincs miért. Mi lehet ennek az oka?

2020. márc. 16. 22:52
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
Fellángolás
2020. márc. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt értem, de miért múlt el, ráadásul ilyen hirtelen?
2020. márc. 17. 13:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Mert a szerelem és a fellángolás nem ugyanaz! Azt írtad szerelmes vagy, aztán az első kommentre reagáltad hogy tudod hogy fellángolás. Nagy különbség van! Pont amit keresel. A fellángolás nem egy mély érzelem, mint a szerelem, ezért könnyen felejted az illetőt, akibe úgymond belehabarodtál. Nyugi, lesz még pár ilyened fiatalon. :)
2020. márc. 18. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Azt olvastam, hogy akkor vagy szerelmes, ha már 4 hónapja tetszik neked az illető, az elött csak szimplán tetszik
2020. márc. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!