Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem? (Többi lent)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki kb. 10 éve az egyik legjobb barátom. Sosem gondoltam rá "úgy" ezelőtt... Ez így volt egészen egy hónappal ezelőttig, amikor egy házibuliban többet ittunk a kelleténél, és hát egymást követték az események, a lényeg az, hogy lefeküdtünk. Nekem ő volt az első, és ezt tudja is. A buli után megbeszéltük, hogy ilyen többet nem fordulhat elő, a barátságunk érdekében... Teltek a napok, hetek nem történt semmi, és egy kicsit el is távolodtunk egymástól. Múlt pénteken, amikor utoljára mentünk suliba, az egyik haverja odajött hozzám és elkezdett ölelgetni meg ilyenek, érre a srác meg valami olyasmit mondott haverjának, hogy tudod h ő tabu. Nem nagyon értettem, hogy ezzel mit is akar mondani... meg egy kicsit meg is vagyok ijedve, az érzéseimtől, mert olyan, mintha vonzódnék hozzá... nem tudom mit csináljak, hogyan mondjam el neki ezt az egészet.
2020. márc. 17. 15:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerelem. Vsz. mind2 részről.

Most egy darabig gondolkodhattok az érzéseiteken.

2020. márc. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Valószínűleg azért vagy tabu, mert a barátodnak tetszel. Lehet ő is össze van zavarodva, ezért mondta hogy több ilyen nem lehet. Lehet úgy gondolta, te nem érzel többet iránta. Szerintem beszéljetek ezt meg. 10 éve legjobb barátok vagytok, ráadásul el is távolodtatok. Itt lenne az ideje megbeszélni őszintén ezt a helyzetet.
2020. márc. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!