Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek számít az életkor...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek számít az életkor egy tini párkapcsolatban? Pl. : egy adott személy 14 éves a másik pedig 16. Ez jelenthet gondot a közeljövőben akár mélyebb témákban?

Figyelt kérdés

2020. márc. 17. 19:21
 1/7 October15 ***** válasza:
87%
Embere válogatja momentán első bnőm 16 volt én meg 14 és ~2 évig működött a dolog + még utána egy jó ideig mint barát. Kezdésnek teljesen rendben volt asszem.
2020. márc. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ahogy 1. írta.
2020. márc. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Mi is ennyi idősen jöttünk össze a barátommal. Nekünk működött, még most is együtt vagyunk.
2020. márc. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#3 akkor további sok sikert. :D

És köszönöm a válaszotokat!

2020. márc. 17. 20:17
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én szüleim között több, mint 11 év a korkülönbség. Az anyukám 49 éves, az apukámnak meg most (március 15-én) volt a 60 születésnapja.
2020. márc. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 October15 ***** válasza:
5.: És anyukád vagy apukád tini 49 ill. 60 évesen? :)
2020. márc. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is azt mondom, hogy ez ember függő. Köztem és a barátom között 4 év van, én 18 vagyok ő 22. Mégis több mint másfél éve remekül megvagyunk. De ismerek olyanokat is, akiknél nem működött a dolog, szintén négy év volt köztük. A szakítást a korkülönbségre is fogták, nem tudom ez mennyire volt valós. Szóval ez teljesen rajtatok múlik, hogy mennyire szeretitek egymást, mennyire vagytok érettek egymáshoz viszonyítva.
2020. márc. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!