Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hol keressek magamnak ázsiai...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol keressek magamnak ázsiai párt itt Magyarországon? :/ L

Figyelt kérdés

2020. márc. 17. 22:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
65%
Wuhanban. Itt van mellettünk, kis magyar falu.
2020. márc. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
97%

Budapesten. Ott jelentős számú Kelet-Ázsiai él.


De komolyan így akarsz párt keresni, származási rassz alapján?

2020. márc. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
22:03 feldobtad az estém :'D
2020. márc. 18. 00:20
 4/18 anonim ***** válasza:
Koreai fiúbandatagot úgysem találsz 😂😂
2020. márc. 18. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
nekem meg ázsiai lány kéne de én se találok sajnos :(
2020. márc. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Anticorona69

Nem is banda tagot szeretnék magam mellé:/ de hagyom, hogy elhidd milyen viccike vagy

2020. márc. 18. 18:08
 7/18 anonim ***** válasza:
84%
Működésképes párkapcsolatot nem lehet rasszra alapozni. Te is jó értelmes lehetsz.
2020. márc. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
91%

Én csakis Hyun Bin-t szeretném, valaki hozza már el nekem, légyszi. :D


Na jó, komolyra fordítva a szót, nincs azzal baj, ha bejönnek az ázsiaiak, tényleg sok vonzó pasi van köztük (is) de csak azért akarsz valakivel járni, mert ázsiai, és senki más szóba sem jöhet? Szerinted ők örülnének annak, hogy valaki csak a származásuk és a kinézetük miatt érdeklődik irántuk?

2020. márc. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Nem. Nem azért szeretnék ázsiai párt mert a származása számít. Gondolkozhatnátok egy kicsit mielőtt gyűlölköztök. Most havalaki a néger férfiakhoz vonzódik akkor az is baj?:'D Egyszerűen vonzóbbnak tartom őket mint a fehérbőrű népet:'D idk, hogy ez egyeseket miért zavar. És én még azt hittem, hogy tiktokon sok az utálkozó. De itt már egy kis apróság miatt is el kell ítélni a másikat:D
2020. márc. 18. 22:46
 10/18 SnoopyKutya123 válasza:
60%
Budapesten és más nagyvárosokban. Kínai éttermekben. Omona bulikon. Meg vannak aranyos eladófiúk is, általában aluljárókban. (boltokban persze, nem koldusok xd) Ha dolgozol, lehetsz tour guide vagy angoltanár és akkor is találkozhatsz velük. Esetleg hajón, meg ahol sok a turista. Hirtelen nem jut több eszembe. (egy kpopper) (talán még mondoconon, nemzetközi iskolákban? csak oda gazdagok járnak. ja meg a social medián keresztül)
2020. márc. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!