Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem egy 25 éves...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy 25 éves nőbe és nem tudom kiverni a fejemből Valami tanács?

Figyelt kérdés

Természetesen semmi esélyem nincs nála, én 16 vagyok, ő 25, van barátja és 2 gyereke


Valami tipp, hogy hogyan felejtsem el? 😔



#fej #nő #tanács #Beleszerettem egy #25 éves nőbe #Természetesen semmi
2020. márc. 18. 01:30
 1/10 anonim ***** válasza:
61%
Keres másik lányt, a saját korosztályodban🙂
2020. márc. 18. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
56%
Néha qúrd azért meg, csak az a nő foglalt, akin fekszenek :)
2020. márc. 18. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek van ilyen plátói, elérhetetlen szerelme. Majd jön más, akinél esélyed is van. Csak idő kérdése.
2020. márc. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%
Verj ki mást.
2020. márc. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
28%
Dugd meg, és ha utána este lefekszik a barátjával, akkor majd azt hiszi, hogy övé a gyerek.
2020. márc. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
28%
Mármint a barátja hiszi azt.
2020. márc. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Az attól függ ha híresség felejtsd el, ha viszont tudsz vele találkozni eseményeken minden féle képpen hívd félre beszély vele egy kicsit csak hogy te is meg ő is elengedettebek legyetek és utánna úgy hogy ne legyen ideje visszautasítani hirtelen csókold meg utánna ha ellök magatol inkabb hagyd és kerj bocsánatot de ha latod hogy kapó rá és vissza csokol gyorsan zard be az ajtót és vetköztesd le majd dugd meg ugy hogy király élmény legyen neki minden féle képpen nyald ki hogy lássa elszánt vagy ezt megismételheted maskor is ha jó volt sok sikerf ja es maskor mar nem kell a fél óra duma én megmondom őszintén kapó lennék rá bar nekem nincs gyerekem sem párom de sztem össze jöhet. L/23
2020. márc. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 MSmester111 válasza:
Mondd el neki mit érzel. Ha elküld a picsába, akkor úgyis gyorsan elfelejted (ha nincs szerencséd, akkor nem). Ha meg bejössz neki, akkor hajrá!
2020. szept. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Amúgy durva az én barátnőm most lesz csak 24 de nem hazudok szellemileg nagyon fiatal még kb ilyen 18-19 éves szinten van 😂😅

Annyi hogy külföldi szóval durva hogy mennyire befolyásolja az emberek pszichéjét a kultúra amiben felnőnek

De amugy felejtsd el! 2 gyerekes van barátja sokkal idősebb nálad!

Ez amugy sem szerelem hanem csak plátoi gondolat!

2021. ápr. 8. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A tipp az hogy ne nézd ne keresd ne gondolj rá tereld el a figyelmes tanulással és beszelges más lányokkal!!!
2021. ápr. 8. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!