Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehet egy lány két fiúba...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet egy lány két fiúba szerelmes?

Figyelt kérdés
Olvastam hogy ilyen nincs hogy egy lány két fiúba legyen szerelmes! Ez úgy történt hogy találkoztam egy olyan lánnyal aki nem régen szakított a barátjával és még szerette. Ismerkedtünk és tulságosan jól kijöttünk egymással, de ő nem tudta elfelejteni az exét akit szeretett így nem lett kapcsolat köztünk. A többit nem részletezném.! Jó idő elteltével közölte velem hogy szeret.

2020. márc. 19. 19:57
 1/4 Stark2000 ***** válasza:
Szerintem itt fogalom zavar van csak. A szerelem nagyon erős vonzódással jár, konkrétan "drog" lesz számodra a másik személy. Ha egyszerre két emberbe vagy szerelmes, szerintem akkor igazán egyik sem mondható szerelemnek. Amit ő érezhetett, az lehet fellángolás irántad, vonzódhat hozzád, illetve szerethet. Az exét valószínűleg szintén szereti, csak nyilván köti hozzá az emlékek, élmények. Utóbbi lehetséges, előbbi kevésbé - véleményem szerint.
2020. márc. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ezért gondoltam hogy nem lehet két embert szeretni, mert ha valakit tiszta szívedből szeretsz akkor más iránt nem tudsz érezni.

Legalábbis a saját magamból indulok ki.

Szerettem egy lány de nem lehettünk együtt, de nem tudtam más iránt érezni nagyon sokáig. Csak arra tudtam gondolni akit szeretek, csak ő érdekelt!

2020. márc. 19. 20:17
 3/4 anonim válasza:

Erre van egy nagyon klassz idézet:

Ha két emberbe vagy szerelmes, válasszd a másodikat. Hiszen ha az elsőt igazán szeretnéd, nem szerettél volna bele másba.

2020. márc. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez igaz!! 😀
2020. márc. 22. 10:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!