Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A fiúk mibe szeretnek bele a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk mibe szeretnek bele a lányokban?

Figyelt kérdés
Elég hülye kérdés, megpróbálom kifejteni mire gondolok. Tehát az ugye egyértelmű, hogy a lányok/nők a fiúkba/férfiakba (nem csak) azért szeretnek bele, mert biztonságérzetet nyújtanak, védelmeznek, (jobb esetben) van kire felnézni, valamint ugye családalapítás szempontjából. Nyilván most nem a személy tuladonságaira gondolok, csak így általánosságban véve, hogy a nők miért a férfiakhoz vonzódnak (persze az sem baj ha épp nem). Ellenben azt képtelen vagyok megérteni, hogy a fiúk/férfiak mit látnak bennünk. Szeretnek védelmezni? Vagy jó az egójuknak? Érzelmi/lelki támasz? Senki ne mondja, hogy csak a szex miatt, mert az nyilván nem szerelem. Tehát nem arra vagyok kíváncsi, hogy mit szerettek a lányokban (illat, személyiség, külső). Hanem arra, hogy a férfiak miért épp a nőkhöz vonzódnak? Mivel akarják kiegészíteni magukat? 17/L

2020. márc. 20. 20:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
38%

Kell néha egy gyengéd ember is mellénk.


Meg a korosztályomban a fiúk nem nagyon olvasnak, így csak lányokkal tudok erről beszélni :/

2020. márc. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
16%
De pont a rendszeres szex kényelme egyenlő nálunk a szerelemmel.
2020. márc. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
41%

Nos számomra a másik felem.Kiegészités.

Másrészröl ez a természet rendje.

2020. márc. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Stark2000 ***** válasza:
31%
Tudom írtad a külsőt, személyiséget, de igazából ezt máshogy nem tudom elmagyarázni részemről. Egyszerűen tetszik amit látok - ami nyilván személyenként eltérő. Lehet ez bájos kislányos külső és vagy belső, ártatlanság (vagy épp ellenkezője), egy tekintet, egy mosoly, sok esetben egy formás test, meg úgy egészében az összkép. Ha ilyenek mellé párosul egy személyiség, amivel (akivel?) ki tud jönni az ember, eltud beszélgetni a másikkal tartalmas dolgokról is, tudnak együtt nevetni.. egyszerűen csak jól tudja az ember érezni magát a másikkal, akkor alakul ki szerintem igazán a vonzalom - szerelem. Az az igazság, hogy ami vonzó számunkra, azt nyilván szeretjük is. A kettőt nem igazán lehet elkülöníteni véleményem szerint.
2020. márc. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
35%
Hát az látszik hogy még nem voltál szerelmes.Persze a nők szeretik a védelmet meg valamennyi a gyerekeket is,de szerintem ez bőven nem csak Ennyi.Bármennyire is "rossz" kimondani,de a szerelem az egy kémiai folyamat a testbe.Ha éppen valakivel találkozzol akivel "meg volt a szikra".Akkor őt valamilyen szinten szereted.Aztán ha elég időttöltesz vele.Azt érzed hogy ezt az embert én megakarom védeni,Vele szeretnék megöregedni,vele szeretném a jó és a rossz pillanatokat megosztani.És ennek kölcsönösnek kénne lennie.(Bár ez a folyamat asszem 4-5 év alatt lemarad.Akkor már a ragaszkodás meg ilyenek maradnak meg.Szerintem ilyenkor derül ki hogy még is milyen a kapcsolatottok.)És Bocsi hogy lány ként válaszoltam,de szerintem mind a kettő nem hasonlóan érez,de valószínűleg nem ugyan olyan lépésekbe.16/l
2020. márc. 21. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
59%

Így vagyunk megteremtve, nő férfihoz és férfi nőhöz vonzódik. Belénk van kódolva. Nyilván fajfenttartás céljából vonzódik egyik nem a másikhoz. Valamint a férfiak egymás között mutatják, hogy ők mennyire kemények, sosem sírnak, stb. A valóságban bennük is ott vannak az érzelmek, a rejtett gyengédségek, csak nem mutathatják ki, mert akkor gyenék lesznek és a gyengéket eltapossák. Ennek ellenére ott van bennük és ezt valakivel meg kell osztaniuk. A nők az érzelmesebb nem általában, akiktől elfogadott, ha sírnak és hogy gyengébbek. Egyrészt mivel család alapítás szempontjából "rákényszerül" a férfi a nőre, másrészt ha már itt van mellette a nő, akkor vele osztja meg ezeket az elfolytott gyengédségeket. És ez igaz fordítva is, ha már megoszthatja vele ezeket az elfolytott gyengédségeket, akkor miért ne legyen vele?


A szerelem az agy által termelt drog. Egy kapcsolat akkor lesz tartós, ha ezentúl is van, ami összeköti a két félt. Fel kell készülni a szerelem elmúlása utáni időszakra még időben, hogy ha ez a kötelék elszakad, legyen egy másik, ami elég erős, hogy összetartsa a 2 félt.


Az én esetemben: Nem a szerelem volt az egyetlen érzelem, ami volt bennem iránta. Az első olyan ember volt, akit beengedtem a világomba, a barátom, a társam. Akivel 3 órán át képes vagyok beszélni hívásban, annak ellenére, hogy a valóságban szinte meg sem szólalok. Olyas valamit adott, amit nem adhat meg senki más. Ezért a szeretet és kötődés sokkal tovább nyúlott a szerelemnél. Ha ez megvan mind2 fél részéről, a szerelem elmúlása után is megmarad egy szoros kötelék. Valami, amit nem adhat meg más.


A probléma akkor kezdődik, ha az egyik félnek nem ezt a pótólhatatlan értéket jelented, hanem a szerelmet. Ami aztán majd elmúlik 3 év múlva és tőled már nem kaphatja meg többé. Ezért keres valakit, akitől igen.


A szerelem ahhoz kell, hogy a kapcsolat létrejöjjön, a szeretet ahhoz, hogy a kapcsolat egyben maradjon.

2020. márc. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

#6

Látszik, hogy még éretlen vagy.

Voltam már szerelmes, viszont a válaszaid értéktelenek lesznek, ha egy alaptalan és szükségtelen állítással indítasz, ami egyben lekezelőnek is tűnik. Javaslom, hogy gyakorolj kis empátiát és ne másokra vetítsd ki a saját érzéseid, mert egy teljesen idegen életére releváns, hogy semmi rálátásod nincs. ☺️

2020. márc. 21. 09:41
 8/12 anonim ***** válasza:
80%

Kedve kérdező.

#6-osnak totál igaza van, és ha ezt nem érted akkor, bocs de te vagy az éretlen, vagy tudatlan. Minek kérdezel, ha nem vagy kíváncsi a válaszokra???


Még annyit tennék, hozzá, hogy sajnos az érzelmek, ha tetszenek ha nem biológiai, hormonális folyamatok, és nem tudod őket a tudatoddal befolyásolni.

2020. márc. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Basszus elírtam, az 5. válaszolónak címeztem a kommentet, bocsi 6.! :D
2020. márc. 22. 08:06
 10/12 anonim ***** válasza:
Szorongás elnyelő
2020. márc. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!