Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az alakulóban lévő lány miért...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alakulóban lévő lány miért nem ír vissza már kb 4 napja? (Eddig érdeklődött, kedves volt, jól ment minden)

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel párszor találkoztam, megtetszett. Ráírtam, kb 1 hétig írogattunk, kedves volt, érdeklődött, mindig egyből visszaírt, ez idő alatt véletlenségből találkoztam vele pár percre élőben, itt is aranyos volt, normális.

Amikor kb 4 napja írtam neki egy sziát nem válaszol rá, de még meg sem nézte. Pedig akkor szerettem volna elhívni valahova.

Lehet hogy nem tetszek neki, megértem, de azt furcsálom, hogy akkor nem lett volna ilyen akkor amikor beszéltünk.

Miért van ez, hogyan tudnám elérni, hogy újra beszélgessünk?



2020. márc. 21. 23:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát ez jó kérdés

Talán kérdezz rá, vagy hogy van-e valami baja

(Nyilvan okkal nem válaszol)

2020. márc. 22. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%

Nézel híradót?

Olvasol híreket?

Jársz iskolába?


Ha egyre is nem a válasz akkor nagy a gond.


Olvass.


Maradj itthon! Ne találkozz most senkivel a családodon kívűl.


Elhívni valahová... Agyam eldobom...

2020. márc. 22. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Talán mégsem vagy olyan jó és talált mást. Pótlék voltál
2020. márc. 22. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nyílván nem most akartam elhívni valahova, hanem akkor, mikor még írtam neki és nem válaszolt.

Lehet, de nincsen semmi arra utaló jel, hogy lenne valakije.

Meg akkor legalább írna meg annyit, hogy "nem akarok beszélgetni" vagy valami ilyesmi

2020. márc. 22. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!