Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mitévő legyek, ha tetszem a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitévő legyek, ha tetszem a lánynak, és nekem is tetszik?

Figyelt kérdés

Tudom, biztos vagyok benne hogy tetszem neki, de ő nem tudja hogy nekem is tetszik ő.

Szerintetek hogyan tudassam vele kicsit elrejtve hogy tetszik nekem is. Bevallalni nem merem.


2020. márc. 22. 08:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Évezredek óta az a hagyomány, hogy a férfi udvarolni kezd a nőnek. Finoman, kedvesen, nem lerohanva, mint harcos a bevetésen. Például beszélgetni kezdtek, hívod, hogy kicsit sétálva beszélgessetek, elkíséred hazáig. Azután méltatod, milyen szép ma a haja, ruhája. Egy szál virágot viszel legközelebb. És azután már adódik minden magától. Bátorság!
2020. márc. 22. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha már jóban vagytok, akkor elhívhatod valami beülős helyre, mint pl. egy kávé, aztán közlöd vele, hogy egy ideje többet érzel iránta, bókolgatsz neki, stb. Aztán ha tényleg bejössz neki akkor öröm bódottá'. Lépj, mert ha visszakozol meg húzod az időt, akkor majd jön más, aki mer lépni és lecsapja a kezedről.
2020. márc. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Honnan tudod biztosan? Én is azt hittem egy fiúval hogy minden oké. Szemeztünk napi röbbször 4 hónapon át. Ha kidobó volt a suliban vagy nem dobott ki vagy ha ordítottak a barátai hogy dobd már akkor nagyon gyengén és aztán bocsánatot kért. Mindig rám nézett elpirult meg minden. Rá írtam elkezdtünk beszélni az elején tök ari volt de most már 2. Jára láttamoz. Nem erőltetem tovább nem akarok lábtörlő lenni csak rosszul esik hogy mondták páran hogy biztos tetszel neki de nem volt igazik meg jogy hazugságban éltem 4 jónapig. Szval csak az a lényeg hogy nem rudhatod soha biztosan
2020. márc. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!