Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Tetszik a nővérem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Tetszik a nővérem exe.

Figyelt kérdés
Szóval már régen is tetszett kb 3 éve, összejött a nővéremmel(voltunk sétálni megfogta a kezem és nagyon jókat lelkiztünk.)Aztán történt valami és mintha kicserélték volna,utána már nem is éreztem iránta semmit,aztán szakítottak a nővéremmel,nem nagyon találkoztunk azóta(kb2 hónapja beszéltünk élőben)viszont a minap vele álmodtam és azóta csak rá tudok gondolni,ez vajon mit jelenthet?
2020. márc. 22. 22:57
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
17/L
2020. márc. 22. 22:58
 2/15 anonim ***** válasza:
Akkor fogta meg a kezed és lelkiztetek, amikor épp a nővéreddel járt?
2020. márc. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Arra már nem emlékszem,de tudott erről a nővérem,hogy mi sokat lelkizünk és volt hogy elmentünk sétálni,mert éppen rossz kedvem volt.tudta hogy én nem állok közéjük
2020. márc. 22. 23:05
 4/15 anonim ***** válasza:

Nekem csak az a fura, hogy miért nem a nővéreddel lelkizett.

Miből gondolod, hogy ha összejössz vele, akkor nem fogja ezt veled is megcsinálni? Majd lesz akkor is egy másik lány akivel lelkizik?

2020. márc. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Abban az időszakban nagyon rottyon voltam lelkileg és én kértem meg hogy beszélgessünk,vagy éppen figyeltem mikor megy cigizni és akkor kimentem hozzá és beszélgettünk
2020. márc. 22. 23:11
 6/15 anonim ***** válasza:

Áh akkor félreértettem, bocsi. Azt hittem, hogy neki volt szüksége rád.


A nővéredet hogyan érintené, ha összejönnél vele?

2020. márc. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
A nővérem dobta,de biztos nem esne neki jol,es nem tudom hogy a sracnal lenne-e esejem..ugy hallottam hogy egy csaj megkerdezte ossze koltozne-e vele...
2020. márc. 22. 23:15
 8/15 anonim ***** válasza:

Ha a nővérednek nem esne jól és te nem akarsz neki rosszat, akkor hogy merülhet fel benned ez a kérdés?

Mi fontosabb egy bizonytalan kapcsolat egy sráccal, aki nem biztos, hogy ugyanúgy érez vagy a nővéreddel való kapcsolatod? Ha a pasit választod akkor a nővéredre valószínűleg soha többet nem számíthatsz. Melyik éri meg jobban?

2020. márc. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Valoban nem szeretnek a noveremnek rosszat,de az erzeseimet nagyon nehez iranyitanom...
2020. márc. 22. 23:20
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
A felnőtté válás jelentős része abból áll, hogy megtanulunk felülkerekedni az érzelmeinken, hogy ne azok irányítsák a döntéseinket.
2020. márc. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!