Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha a legjonb Fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a legjonb Fiú barátom jön be nekem aki az osztálytársam is?

Figyelt kérdés
Már egy éve tetszik mégsem merem elmondani neki . Segítsetek kérlek . Vagy írjatok hasonló igaz sztorikat. Előre is köszököm.

2020. márc. 23. 21:17
 1/4 anonim válasza:
Ő is ad jeleket, hogy többet érez? Ha kicsit sem érzed úgy, hogy részéről is lehet valami, akkor szerintem engedd el. Osztálytárssal eleve necces, ráadásul rámehet az egész barátságotok és hidd el, az még fájdalmasabb lenne, mint hogy nem jöttök össze.
2020. márc. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem most a kialakult helyzet miatt hogy nem kell suliba járnotok nem lenne kínos ha beszélgetnél vele aztán mondjuk vagy elhívod valahova vagy hívásban megbeszéled vele akár. :D
2020. márc. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hajajjj házi nyúlra nem lövünk
2020. márc. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Mondd el neki mit érzel
2020. máj. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!