Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szakítás a megoldás?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás a megoldás?

Figyelt kérdés

Hosszú a történet de röviden annyi, hogy a párom nem akarja hogy időt töltsek mással, hiába beszéltem le egy baráttal előbb, nem érdekelné és csak az ő érdekeit nézi. Sok barátommal már nem is beszélek mert ő képben van, és szerinte nekem nem volt jó az a társaság...

Ha hagytam volna magam azt is megszabta volna mit hordjak és mit ne.

Féltékeny arra hogy vannak fiú haverjaim és nem akarom megszakítani velük a kapcsolatot, ezt kérte tőlem amit nyilván nem akarok megtenni mert véleményem szerint senki nem szabhatja meg ezt. de azóta ezen balhézik..

Szerintetek ennek van meg így értelme..?:( Nagyon szeretem de ez már sok :/


2020. márc. 25. 01:28
 1/5 Stark2000 ***** válasza:
A hozzáállás változtatása lenne a megoldás, nem feltétlen a szakítás. Az a baj, hogy egyik pillanatról a másikra nem fog beérni a feje, és nem fog egy hatalmas személyiség fejlődésen átesni. Ha ennyire korlátozni próbál, az csak mérgezni fogja ezt az egészet, és te akarsz pár hét / hónap múlva kilépni ebből az egészből. Megpróbálhatsz vele beszélni, hogy vagy változtat, vagy lapát. Nem a tulajdona vagy, hanem a barátnője.
2020. márc. 25. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Először próbálj meg vele nagyon nyíltan beszélni erről. Mondd meg neki őszintén, hogy hogy érzel ezzel a dologgal kapcsolatban és hogy te nem akarod megszakítani semiképpen sem a kapcsolatot a barátaiddal. Ha már esetleg volt ilyen beszélgetés vagy ha a beszélgetés után semmi sem változik, akkor szakíts vele. Semmi értelme egy ilyen kapcsolatban benne lenni. Semmi joga ahhoz hogy megmondja kivel barátkozz, vagy éppen hogy mit hordj. Más az ha elmondja valaki a véleményét/tanácsát valamivel, valakivel kapcsolatban és más az ha megszab vagy éppen megtilt neked dolgokat.
2020. márc. 25. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon sokszor próbáltam már vele beszélni az a baj, és még mindig nem érti meg, meg se próbálja.. nagyon makacs, és sokszor sírtam már miatta az utóbbi két hónapban :/
2020. márc. 25. 02:39
 4/5 anonim válasza:
Neked kellesz a sarkadra allnod!Nem vagy a babuja,akit akkor rangat amikor akar.Nem o fogja eldonteni,hogy milyen tarsasagban erzed jol magad.Ugy banik veled mint egy targgyal,ki akar maganak sajatitani.De gondolom te sem akarod ezt.Remelem be fogod latni minel hamarabb hogy ez igy nem mehet.Teljesen meg akar teged valtoztatni,pedig ha ugy szeretne ahogy vagy,akkor nem tenne ezt.Egy olyan ferfira van szukseged,aki tamogat teged abban amilyen ertekeket kepviselsz,es aki igazi nokent banik veled.Ez a viselkedes nagyon gyerekes!
2020. márc. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat!❤️, nehez ebbol kilepni de mindenkeppen ki szeretnek.
2020. márc. 27. 00:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!