Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ez hátránynak számít?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez hátránynak számít?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Lassan 21 éves lányként/nőként még nem volt senkim. Voltak akik tetszettek, voltak akiknek én tetszettem, olyan is volt hogy randizni voltam valakivel, de valahogy nem igazán sikerültek a dolgok. Jó lenne már egy kapcsolat, de elhamarkodni sem szeretném. Olyan emberrel akarok összejönni, akit valóban kedvelek, és nem csak azért hogy legyen valakim.

Nem vagyok bulizós, talán egy évben kétszer ha elmegyek bulizni, viszont sohasem iszom alkohol, nemcsak buliban, úgy egyébként sem.

Szerintetek mennyire fog az hátránynak számítani egy fiúnak/férfinek hogy nem volt senkim, illetve hogy nem iszom és szinte nem is bulizom?

Köszönöm, hogy elolvastátok és ha válaszoltok azt is. Csak normális válaszokat várok :)



2020. márc. 26. 20:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Hát én most azt tudom leírni, hogy számomra mekkora hátrány ez.

Nekem a tapasztalatlanság abszolút hátrány. Itt nem csak a párkapcsolatra értem, mert az nem feltétlen tapasztalatfüggő, hanem az én világom tapasztalatának hiánya. Én szeretek bulizni, szeretek inni, és szeretek más egyebet csinálni. Otthon ülni is jó, de egy idő után személy szerint megőrülök. Hacsak nincs egy egyedi világnézeted, gondolkodásod, amire azt mondom, hogy én ezt akarom, akkor nálam egy nagy hátránnyal indulnál.

2020. márc. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
96%

A megfelelő embernél ezek nem hátrányok lesznek, hanem előnyök :)

Nem mondom, hogy egyszerű megtalálni a társunkat, de nem lehetetlen. Fontos, hogy legyen valami közös érdeklődési pont. Zenélsz? Táncolsz? Sportolsz? Szereted a színházat? A múzeumokat? A művészeteket, pl költészetet, festészetet, irodalmat stb-t? Természetrajongó vagy? Érdekelnek az autók, motorok? Stb stb. Olyan körökben mozogj, amiket szeretsz és ismersz. Nem kell persze, hogy minden egyes vonásod egyezzen valakivel, de szerintem hosszú távon egyáltalán nem igaz, hogy a totális ellentétek vonzzák egymást. Tehát pl melléd nem ajánlok egy nagyon bulis, ezer nője volt már-kaliberű pasit.

2020. márc. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
43%

Nem, egyáltalán nem hátrány. :P

Már a szöveg alapján is kedvellek :3

De bocsi az én szívem már egy 2D-s lányé <3 ^^

21/F

2020. márc. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 MiszterKrissz ***** válasza:
100%
Ezek egyáltalán nem számítanak negatív jelzőknek, legalább is szerintem. Ha valaki megismer és megszeret nem fog fennakadni ilyen apróságokon. Sőt a normálisabb pasik inkább értékelik ezt. Ne legyenek kételyeid, sok sikert a párod megtalálásához 😉
2020. márc. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Úgyis olyan emberekkel lesz kölcsönös a szimpátia, akiknél nem hátrány, szóval felesleges a kérdés. Ismerkedjy tapasztalj, de mások miatt ne változz meg.
2020. márc. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!