Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit írjak neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írjak neki?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel régen nagyon sokat beszélgettünk. Viszont összevesztünk valamin és utána én még rádírtam de ő nem írt vissza látta de nem írt vissza. Szeretnék vele újra írogatni csak nem tudom mit írjak neki. Insta storym még mindig megnézi szóval nem felejtett el.

De nem tudom mit kéne írni, mert én éreztem iránta valamit de sztem nem úgy gondolt rám még nem is barátként csak akivel jókat beszélget szóval nem írhatnám neki azt hogy hiányzol és bocsáss meg mert lehet hogy akkor már minden esélyem elmenne.

Légyszíves hülyeségeket ne írjatok, meg olyanokat hogy legyél tökös és mond el neki mit érzel.



2020. márc. 27. 17:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha ő nem akar veled beszélgetni akkor nem igazan tudsz mit tenni. Te írtál, te megpróbáltál vele beszélni de ő meg vissza sem írt neked. Lehet jobb lenne ha nem erőltetnéd a dolgot. :(
2020. márc. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Az még régen volt hogy nem írt vissza, de én nem akarom elveszíteni és lehet hogy csak hiúságból nem írt
2020. márc. 27. 18:05
 3/13 anonim ***** válasza:
Azt biztos, hogy semmi érzelemről ne írj neki! Csak annyit, hogy gondolsz néha rá és ha valakivel dumálni akar, te ott vagy. Aztán többet ne írj.
2020. márc. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Szerintem ez is túl érzelmes, de köszi a választ
2020. márc. 27. 19:12
 5/13 anonim válasza:

Most èreztèl vagy mèg èrzel irànta valamit? Nyìlvàn az utòbbi, csak ezt nem irtad bele a kèrdèsbe. De, ha nem ìr vissza illetve nem keresett fel ùjbòl, szerintem màr màssal trècsel*, nem kivàncsi ràd, lehet elis felejtett. Az, hogy nèzi az instàd az nem jelent semmit, az èn exem is megnèzi az enyèm, pedig màr 2 ève szètmentünk.

Ha nagyon szomorù vagy, ìrj rà,de ne beszèlj az èrzelmeidről.

Egyèbkènt hàny èvesek vagytok?

2020. márc. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
15 mind a 2en
2020. márc. 27. 20:12
 7/13 anonim ***** válasza:
"Szia, mit szólsz hozzá, hogy holnaptól kijárási korlátozás lesz, téged miben érint? Hogy vagy, hogy viseled ezt az egészet?" Ezzel kérdezel és érdeklődsz felőle. Vagyis semleges, de mégis érezteted vele, hogy kíváncsi vagy rá. Ha nem válaszol vagy csak bunkón odaböfög valamit akkor felejtős a csaj.
2020. márc. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Jézusom #4 nagyon köszönöm ezt az ötletet
2020. márc. 27. 21:49
 9/13 anonim ***** válasza:

Nekem van f**z*m és igazi férfi vagyok de sok nő nem látja azt, hogy nem csak egy éjszakára kell, hanem többre is.

Elmondani nem lehet milyen jó egy olyan nővel együtt lenni egy olyan nőt megérinteni, sz*x*lni vele, megcsókolni, aki tetszik neked.

Igaziból minden jó vele, a buli a másnaposság a közös cigizések magyarul nem csak az egy éjszaka.

Bocsi ez érzelmi tudás volt és lesz is, neked ezt adom át, mert tudom nem vagy egy elveszett gyerek.

2020. márc. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ez mi a f**om? #5
2020. márc. 27. 22:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!