Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy srac aki tetszik de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srac aki tetszik de alacsonyabb nallam legalabb 10centivel Egy barati korbe tartozunk sokat beszelgetunk ha buliba vagyunk Nagyon birom es szerintem o is de egyszer rairtam beszelgettunk. Erdemes tenni erte valamit?

Figyelt kérdés
Erdemes erte tenni valamit? En nem szeretnek rairni mert az nyomulos lenne de szeretnem ha osszejonnenk

2020. márc. 29. 00:00
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
Pedig az lenne a legjobb, ha te ráírnál, ha össze akarsz jönni vele. Hidd el, nagyon örülnek a fiúk, ha a lány ír először
2020. márc. 29. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 opened paradise ***** válasza:
100%
Ha te szeretnél valamit, tegyél is érte. Magától nem fogja kitalálni.
2020. márc. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
En 173cm vagyok a srac pedig olyan 160cm de a batyja magas o olyan 185cm korul van. Azert remelem meg fog noni. (15evesek vagyunk)
2020. márc. 31. 14:10
 4/4 anonim ***** válasza:

Tök fölösleges információ. Egyébként biztos fog még nőni, 15 évesen még sehol sincs a felnőtt magasságához képest.

És hogy a kérdésre is válaszoljak, ha tényleg tetszik, tegyél érte, írj rá és beszélgessetek. Ne várd meg, hogy megtetszen neki egy másik lány.

2020. ápr. 1. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!