Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A legjobb lány barátomba...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Almaxd kérdése:

A legjobb lány barátomba szerelmes vagyok de ő ezt nem viszonozza, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jó lány barátom aki iránt már egy ideje többet érzek, elmondtam neki de azt mondta hogy ő nem érez így. Van így értelme folytatni a "barátságunkat"? Nem is tudnék továbblépni ha tartanánk továbbra is a kapcsolatot, viszont nagyon szeretem és nem akarom elengedni


Segítsetek!



2020. márc. 29. 14:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Neked kell érezni, hogy képes vagy-e továbbra is csak a barátja maradni. Valahogyan muszáj lesz továbblépned, hiszen ő nem érez így. Ha úgy érzed, hogy úgy ez nem fog menni, hogy továbbra is barátkozok, akkor lehet nem jó ötlet tartani a kapcsolatot.
2020. márc. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha nem tudnál továbblépni, akkor meg kell szakítani vele minden kapcsolatot.
2020. márc. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az a másik baj hogy szinte csak én vagyok neki és ez fordítva is igaz, ezért nem tudok dönteni
2020. márc. 29. 17:36
 4/9 anonim ***** válasza:
15%
Kéréssel másik csajt! Fiu lány baratsag nem letezik. Ne maradj a baratja úgyis tobbbet érzel mint o
2020. márc. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
58%

Én is így voltam egyszer egy lánnyal. Nagyon jó barátok voltunk, aztán kb. 2 év barátság után beleszerettem. Elmondtam neki, de visszautasított. Én azóta nem igazán beszéltem vele. Fura lett a viszonyunk és akárhányszor látom, görcs van a gyomromban. Szerintem ez után nem lehet tovább barátként folytatni. Mindig ott lesz egy plusz feszültség.

Meg lehet próbálni csak barátként tekinteni rá, de nekem az a tapasztalatom, hogy nem működik. Folyton meg fogod nézni a popsiját, cicijét, amikor nem veszi észre, lesz olyan hogy észreveszi. Állandóan róla fogsz ábrándozni. Ez hogyan lehetne újra barátság?

2020. márc. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Egyébként már hónapok óta szerelmes vagyok belé és nincs gyomorgörcs, nem vagyok egy izgulós tipus. Azért nehéz elengednem mert nagyon közeli barátok vagyunk, minden nap beszélünk, minden este írja hogy szeret...

Még lehet várok egy kicsit aztán meglátom mi lesz

2020. márc. 29. 18:24
 7/9 anonim ***** válasza:
Azzal, hogy vársz, nem fogsz eredményt elérni. Nem várni kell, hanem fejlődni. Olyan férfivá érni, akibe bele tud szeretni az illető hölgyemény. Ha ez nem megy, olyan csajt keress, akinek így is megfelelsz.
2020. márc. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Folyamatosan próbálok fejlődni, csak nem tudom hogy mikor fogok ezzel elérni valamit, a "várok" szót úgy értettem hogy mellette maradok és meglátom hogy hogy mennek a dolgok
2020. márc. 30. 20:10
 9/9 anonim ***** válasza:
Sajnos ezt csak te tudod eldönteni, hogy tudod-e vele csak a barátságot fenntartani vagy nem.
2020. márc. 31. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!