Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány aki nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kocsis0328 kérdése:

Van egy lány aki nagyon tetszik. Osztálytársam. , sokat beszélgetünk. Ugy érzem beleszerettem és csak rá tudok gondolni. Épp most szakitott a barátjával. Szeretnék vele összejönni. Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

2020. márc. 29. 18:31
 1/5 anonim válasza:
23%
Hányadikos vagy?
2020. márc. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
41%
Ha nagyon szerették egymást, akkor én hagynám egy ideig. Lehet, hogy még szereti. Ezért ha mondjuk hónapok múlva sem jönnek össze, én akkor próbálkoznék. Ha sokat beszélgettek rá is kérdezhetsz, hogy hiányzik-e neki:)
2020. márc. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%
Igen, ahogy 2. írta, ne nyomulj rá azonnal! Beszélgessetek tovább, mint eddig. Aztán idővel alakul.
2020. márc. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
30%
Ha egy kocsis vagy és nem csak a neved alapján, hanem a viselkedésed alapján is legyél az és nyert ügyed van.
2020. márc. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Lsbarni30 válasza:
Próbálj meg kicsit kedveskedni, diszkréten bókolni, stb. Amúgy bír téged a csaj?
2020. ápr. 9. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!