Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van aki még így érez?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van aki még így érez?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy ez mennyire gyakori, és hogy ez ebben a korban normális e (18 éves vagyok, fiú), de én még egyszer se voltam szerelmes, és SOHA nem is vágytam rá, és egyáltalán a párkapcsolatok nem érdekelnek, nem tudnám úgy elképzelni az éltemet, hogy minfig van mellettem valaki, és azt se, hogy én ettől boldog lennék (ezt ne értsétek félre, nem vagyok depressziós)

Én már alsós korom óta igy vagyok ezzel.

Lelki problèmáim nincsenek, vannaak barátaim, kitűnő tanuló vagyok, szeretek kirándulni, olvasni.



2020. márc. 30. 11:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyire van nemivágyad, de szerintem egyszerűen aromantikus vagy. Nem vagy ezzel egyedül, a világon még rengeteg aromantikus ember él :) az aromantikus nem igénylék a szerelmet, a romantikus érzelmeket. Ennyi. Nyugalom rajtad kívül is vannak még ilyenek :)
2020. márc. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én sem voltam még szerelmes, szerintem ebben semmi furcsa nincs. Én úgy vagyok vele, majd egyszer, nem sietek és nem rágódok rajta, mert felesleges. 17/L
2020. márc. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Oké, köszi

Csak en egy ilyen embert se ismerek, aztan azt hittem, hogy ez nagyon ritka

Én örülök annak, hogy ilyen vagyok, nem kell tartanom csalódásoktól, es zavartalanul foglalkozhatok a sajat dolgaimmal.

Amúgy a sors fintora, hogy most valentin napon kaptam meg az első egyesem :(

2020. márc. 30. 12:13
 4/9 A kérdező kommentje:

2 es

En úgy vagyok vele, hogy egyszer se😂😂

2020. márc. 30. 12:14
 5/9 A kérdező kommentje:
Meg annyit szeretnék kerdezni, hogy az aszexuális es az aromantikus ugyanazt jelenti, vagy 2 külön fogalom?
2020. márc. 30. 14:09
 6/9 anonim ***** válasza:

Azt hiszem külön fogalmak.

Az aszexuális az a személy, aki nem kívánja a nemi közösüléseket, míg az aromantikus csak a szerelemre nem vágyik, de ettől lehetnek igényei a szexel kapcsolatban.


Leginkább csak angolul vannak ezzel kapcsolatban szövegek a neten, ha érdekel csak írd be az egyik fogalmat a keresőbe és tuti ad ki valamit. (Talán még olyan tesztek is vannak, bár azok nem tűnnek hű de valóságosnak.)

2020. márc. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Akkor én valszeg mindkettő vagyok egyszerre
2020. márc. 30. 16:05
 8/9 anonim ***** válasza:
Lehet, én jelenleg még nem tudom eldönteni, hogy az vagyok e vagy ez csak egy jelenlegi közömbösség és lehet majd elmúlik, mert igazából úgy van nekem is, mint neked, emiatt egy csomóan ki akadtak rám, hogy sose voltam szerelmes meg nem is hiányolom meg semmi 😂
2020. márc. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sokan vannak úgy, hogy nem voltak szerelmesek és jól érzik magukat én ilyeneken nem agyalok mert majd mindennek eljön az ideje.
2020. márc. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!