Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan szerezzem vissza a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem vissza a pasi édeklődését?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben nagyon rossz időszakon mentem keresztül és nagyon sokat veszekedtünk. Mindenért őt okoltam ami igazából nem is az ő hibája volt. És ezt belattam, megbeszéltük. Nagyon sok olyan dolgot csináltam az utóbbi egy hónapban ami miatt elvesztette az érdeklődését irántam. Féltékenykedtem alaptalanul, magamat szidtam hogy milyen csúnya vagyok megállás nélkül. És elhiszem hogy ő ezt megunta.. Szakítani azonban nem akart pedig én felvetettem ezt. Mondta nekem hogy az utóbbi időben kicsit elvesztette az érdeklődését felém és ezt nem tudtam hova tenni. De már tudom hogy ezek miatt volt. De én magam is észre vettem. Kevesebb lett a bók, az uzi meg ilyenek. Túl sokat foglalkoztam vele meg minden mert vágytam a szeretetére. Rájött hogy körülötte forog az életem és ez miatt ő is elkenyelmesedett. Természetesnek hitt az életében. Mar nem harcolt azért hogy jó legyen a kedvem meg ilyenek. És szerintem kb minden fiú ilyen. Az lenne a kérdésem hogy hogyan szerezzem vissza az érdeklődését? Azon kívül hogy nem féltékenykedek meg nem szidom magam meg ilyenek. Erre meg is kért engem, azóta nem volt erre példa. De ezeken kívül, hogy változtatok ezeken mit tudnék tenni hogy BIZTOSAN visszanyerjem az érdeklődését?

2020. ápr. 2. 00:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha idáig nagyon rajta lógtál akkor próbálj meg kicsit eltávolodni.

Próbálj ki új dolgokat magadon. Például fesd át a hajad.

Válts stílust. Vegye észre, hogy nem ő a világ közepe és kaphatnál másikat is ha akarnál.


Tehát legyen benned valami érdekes, mert a mostani személyiséged nem az, csak idegesítő.

A másik pedig ha csúnyának érzed magad tegyél ellene. Az emberek többsége csúnya de ha megfelelően kézbe veszik akkor kitudnak belőle hozni egy szép et.

Csak sajnos sokan nem tudják hogyan.

2020. ápr. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tudja hogy nem ő a világ közepe és hogy Barki mást megkaphatnek. Igazából nem vagyok annyira csúnya csak kevés az önbizalmam...
2020. ápr. 2. 11:08
 3/3 A kérdező kommentje:
Miket tudok még ezen kívül nekem javasolni? Írjak neki én is kevesebbet vagy mi?
2020. ápr. 2. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!