Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi van velem? Miért van ez?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van velem? Miért van ez?

Figyelt kérdés

Én és az egyik tanárral nagyon jóba vagyok, mintha az anyám lenne, őszinte kapcsolatunk van, sokan azt hiszik, hogy szerelmes vagyok belé, igazából már én sem tudom mi ez az érzés. így, hogy már 1 hónapja nem láttam " udvarolok" neki. Pl. Nem tudok nélkül élni, csak róla fantáziálok, vele álmodok, nem bírom ezt a távolságot stb, állandóan rá gondolok.

Lehet hogy biszex vagyok.

16 éves lány



2020. ápr. 2. 22:19
 1/2 theRealPinkman válasza:
100%

Szia ha azt mondod hogy úgy tekintesz rá mint anyudra akkor valszeg(lehet rosszul ítélem meg ne vedd sértésnek)nem sokat tőrődik veled anyukád vagy(tényleg bocs hogy ezt írom nem tudhatom)nincs.Nos ezzel még nem lenne baj de kétlem hogy szerelmi szálon hiányozna neked,hisz ha úgy tekintesz rá mint egy anyára akkor nos vágesz gondolom.

Szóval szerintem nem tudod megkülönböztetni a dolgokat.Keress inkább egy palit :D Meg most őszíntén ha szerelmes lennél egy nő tanárba akkor az kicsit furi nem?

2020. ápr. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%

Uhhaa, akkor nagyon bejöhet neked

A miérteket mi nem igazán tudhatjuk, lehet csak a tavasz vagy buksz az idősebb nőkre

2020. ápr. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!