Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy lány barátomba de barátja van. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Semmi mást nem szeretnék, csak vele lenni. Akármikor hosszabban beszélek vele, boldog vagyok egész nap. Gyakran álmodunk egymásról, gyakran ugyanazt gondoljuk, és mindig jól kijöttünk. Szerelmes vagyok belé már egy ideje. Ő nekem sokkal másabb mint a többi lány, de nem érzem, hogy ő viszonozná, de ha mégis szeretne,

szerintem akkor sem merné elmondani, mert fél éve barátja van. Mit tanácsoltok? Szerintetek hogyan kéne próbálkoznom nála? Ti voltatok már ilyen helyzetben?

18/F



2020. ápr. 2. 23:41
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Sehogy nem kell próbálkoznod, ha másképp nem tudsz uralkodni magadon, akkor elengeded. Ez már rég nem barátság, max. mielőtt lelépsz megindoklod neki, hogy miért teszed és miért van erre szükség. Ha viszonozná, akkor nem lenne barátja fél éve.
2020. ápr. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%
Ne próbálkozz. Próbáld túltenni magad a szerelmen.
2020. ápr. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Ha tényleg szereted, próbáld meg elengedni. Ha megpróbálod nehéz lesz. Az ember nem tud egyik napról a másikra kiszeretni valakiből.

Ha másfél éve van barátja akkor valószínűleg boldog vele. Ez nem jelenti azt, hogy téged nem szerethet(nagyon sok lány van akinek egyszerre több ember is tetszik).

Ha elmondod neki azzal lehet kockára teszed a barátságokat, viszont megszabadulsz a kételyeidtől, a kérdéseitől.


U.i: Tapasztalatból mondom, hogy Minnel jobban próbálod elfojtani az érzést annál rosszabb lesz. Vagy próbáld meg elfelejteni vagy beszélj vele de ne emészd magad!


17/L

2020. ápr. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem is volt olyan h joba letrtem egy fiuval es mar majdnem osszejottunk kb de en kozbe talalkoztam massal aki a baratom lett es amig tavol voltam az elso fiutol meg elejen voltunk addig bedde voltam a rozsaszin kodbe baratommal de aztan mikor ujra jott a suli es lattuk egymast akk feljottek iranta is erzelmek megint es nem tudtam mit tegyek mert mindkettejukkel akartam lenni

Szoval nem biztos h o nem erez irantad fel ev az nem olyan sok meg.. es lehet csak fel szakitani vagy mindkettotoket kedvel es nem tudja mi legyen


Ugyh enis azt tanacsolom h mondd neki h kikell lepned eletebol es elmondod miert, ha nem akarja es szeret tenni fog ellene de ha a baratjat szereti akkor is tudni fogja es nem fogsz belerontani a kapcsolataba.

2020. ápr. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!