Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány itt lakik a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Balazshk kérdése:

Van egy lány itt lakik a szomszéd városban, sajnos nem ismerjük egymást hogyan ismerkedjek vele?

Figyelt kérdés
Fb meg instan bejeloltem bekovettem, nem ismerjük egymást sajna de nagyon tetszik de nem tudom hogyan ismerkedjek meg vele, rá szeretnék írni de így ismeretlenül nem tartjátok cikinek? Esetleg vmi tanacsot adnatok ti h csinalnatok? 20F

2020. ápr. 4. 19:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem ciki, én azt szoktam alkalmazni hogy ha ki tesz valamit storyjába arra írok valami poénosat és elindítom a beszélgetést, várd meg amég ki tesz valamit és arra válaszolj valamit, vagy csak a véleményedet aztán úgyis elindul a beszélgetés. Ha nem szokott kitenni semmit napjába akkor írj rá valami normális nem sablonos szöveggel hátha el tudsz vele kezdeni beszélgetni.

17/F

2020. ápr. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Balázska, ne legyél nyuszi.
2020. ápr. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rá vagyok teljesen feszülve
2020. ápr. 4. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!