Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Első csók történetek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első csók történetek?

Figyelt kérdés
Akkori kört és nemet is írjatok légyszi! 😁

2020. ápr. 6. 17:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőmet kivittem a Balaton partjára az aranypartra a naplementében, volt pezsgő, szépen feltöltöttem rózsát csokit kapott, kézen fogtam, kisétáltunk a partra.Nyár volt, jó meleg volt, majd mikor kiértünk, megfogtam bnom kezet (bnom 17 volt, én 14 éves) melyen a szemébe neztem, elmondtam, hogy mennyire szeretem és hogy imádok vele lenni és olyan jó, hogy van nekem. Én álltam háttal a balatonnak, bnőm látta a romantikus naplementét, majd magamhoz huztam és hevesen elkezdtünk majdnem csókolózni, mikor megcsúsztam vmi eszeveszett sza*on és bnom elloktem magamtol én pedig beleestem a balatonba..sárosan, vizesen, izzadtan jöttem ki a vizbol majd hazamentünk...másnap ugyanott ugyanakkor taliztunk, de a barátnőm allt háttal a Balatonnak, itt és így történt az első csók :)
2020. ápr. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Valamiről beszélgettünk a kocsiban (kínosabb téma volt, de hogy mi, azt már nem tudom, csak hogy barátom kicsit feszengett) és azt mondta barátom, hogy “valami szeretnek mondani”

Én erre nyilván odafordultam, aztán megcsokolt 😄


Akkor én 17, barátom 18 éves volt

2020. ápr. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Karácsony előtt pár héttel kezdtünk randizni, szép havas teleink egyike volt akkor, sokat sétáltunk aznap is Bp-n a Duna-parton. Aztán este volt már, mikor hazavitt kocsival, ahol nagyon sokáig beszélgettünk, búcsúzkodtunk, nagyon sokat ölelgettük, puszilgattuk egymást, szóval esélyes volt már a dolog. Végül csak akkor történt meg, mikor már kiszálltam volna, csak egy ügyetlen szájrapuszi volt, meglepett, azt se tudtam, mit csináljak, mert abban a pillanatban nem számítottam rá egyáltalán 😂 Szóval elég bénára sikeredett, de szép emlék, pedig rég szakítottam a sráccal, nem is voltunk együtt igazából nagyon.

18 éves voltam akkor 😃

2020. ápr. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 opened paradise ***** válasza:
100%

Egy plázában ültem egy kanapén, ami mögött volt egy üveg fal. Meg akart csókolni akkori barátnőm, de valamiért kicsit vadul és a száját meg nem nyitotta ki.

Konkrétan zárt ajkakkal nekinyomott az üvegnek, nem bírtam a számat se megmozdítani, annyira préselt és nem bírtam menekülni se:D

2020. ápr. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Osztálykiránduláson kimentünk a Balaton partra, ott iszogattunk, mi maradtunk legtovább, aztán ahogy sétáltunk vissza, megfogta a kezem, majd kimentünk a házban az erkélyre, és ott lefekvés előtti búcsúzkodásnál megcsókolt. Majdnem 5 éve vagyunk együtt. Mindketten 17 évesek voltunk akkor.
2020. ápr. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
89%

19 voltam. Nagyon fura erre visszemlékeznem. Egy szép idilli hangulata volt, ami már egészen jó lenne, csakhogy én mástól vártam volna azt a bizonyos első csókot.

(A srác egyébként kiköpött ő volt ezért tetszett annyira, hogy engedtem neki)

Szóval, egyetem első féléve, ahol a bulin van a hangsúly. A srác másik karon tanult, de sikeresen összebarátkoztam pár lánnyal onnan, így került ő is a képbe. Nagyon szimpatikus volt elsőre is, mikor megláttam, azt hittem hogy a másik srác az. 😂 Aztán kiderült rengeteg közös pont, és hogy ahol dolgoztam nyáron, ő is ott dolgozott, és már akkor feltűntem neki, mint egy mindig mosolygós, életvidám lány. Aznap este épp kocsmatúrára indultunk, egy csapatba kerültünk. Együtt jártuk a várost kocsmáról kocsmára, már akkor is flörtölt velem, kérdezősködött, szerette volna, ha megölelem, majd arcra puszit kapott (jelzem, volt már bennünk pár feles).

Aztán elértük a végállomást, egy pubot, ahol már táncikáltak, de nekem nem volt hangulatom hajnali 3-kor még ropni, ezért lerogytam a pub teraszán lévő kanapéra. A srác ott maradt velem, míg a csapatunk benn mulatott. Konkrétan majdnem elaludtam a vállán, ő tetézte azzal, hogy betakart a kabátjával.

Aztán mondtam neki, hogy visszamegyek a koliba. Persze, ő elkísért. Aztán felértünk. A folyosó pangott az ürességtől, minden sötét, kivéve a nagy fehér ablak előtt. A hold gyönyörű kék fényt vetített, oda is álltunk, szemben egymással. Még beszélgetni akart. Én meg aludni. Mondom megyek be, mert fáradt vagyok. Erre ő visszarántott magához jó szorosan. Én akartam, mégis úgy éreztem talán nem neki kellene engednem. Szabadkoztam. Folyamatosan a szemébe néztem és vártam, hogy történjen valami. Ő suttogott, azt mondta, hogy már régóta várt erre, és nagyon szeretné, mert nagyon vonzónak talál. Aztán ráhagytam, és megtörtént. Igaz szájrapuszi volt, de vele kifejlesztettem másnap reggel a nyelves csókot is.


Igazából eddig tényleg rendes volt, utána meg egy se@fej, aki a barátnőmmel jött össze titokban. Mondjuk nem bántam. XD Igazából csak azt sajnáltam, hogy neki adtam az elsőt. Amúgy a hangulat az tetszett.


20/L

2020. ápr. 7. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
56%
15, sima egyszeru suli itan kimentunk es egy jatszoteren
2020. ápr. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
94%
#7, szerintem olyan jó, hogy vannak még ilyen kis egyszerű, aranyos történetek 😊
2020. ápr. 10. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Úgy történt hogy elhivott moziba és ültünk megfogta a kezem és megpuszilt arcon aztán kis idő elteltével én is megpusziltam arcon és ugye odahajoltam hozza akkor és nem dpltem vissza a székre és megkérdezte h mire várok én mondtam h arra h szembe legyünk egymással és felnézett a plafonra és aztán rám nézett és megcsókolt


12 évesek voltunk akkor

2020. ápr. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
100%

Akkori barátommal pont az 1.hónapunkat “ünnepeltük” és elhívott sétálni mert, hogy én imádok. Tehát lementünk a folyópartra és ott elkezdte nekem mondani, hogy ő nem vett semmi kézzel fogható ajándékot. Ezután meg úgy gondoltam, hogy szaporítsa már jobban a szavait így a mondandója közben adtam neki egy puszit. Ezután meg rögtön visszahúzott és megcsókolt. Ez egy csütörtöki nap volt.

Tudni kell rólunk, hogy egy 4 napos kirándulás volt ahova az egész generáció ment. Az egyik barátnőm kapcsolatban volt a palijával nekem pedig legjobb fiú barátom volt és ők hoztak minket össze egy nap alatt. Előtte nem is gondolkodtam a csávón, hogy nekem bejön e vagy se hanem akkor ott pontban megmondtam, hogy egy próbát megér a kapcsolatunk, előtte nagyon sokáig egyetlen egy fiúba voltam fülig szerelmes aki tőlem 2 évvel idősebb (legyen a neve jancsi). Tehát a csávóval összejöttem voltak érzéseim felé de nem túl sok.

Csütörtökön volt az első csók aztán pedig szombaton az egyik haverom szülinapjára mentem ahol Jancsi is ott volt. Rengeteg időt töltöttünk együtt és megbeszéltük a dolgokat amiket elrontottunk régebben és hát aztán rájöttem hogy őt jobban szeretem és így aztán másnap (vagyis vasárnap) dobtam az akkori barátom és jancsival majdnem összejöttem, aki 2hónap után felszívódott és újévkor megint egy helyen voltunk és akkor összejöttünk és azóta is eggyütt vagyunk.

15/L

2020. ápr. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!