Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Internetes ismerkedés, szerele...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Internetes ismerkedés, szerelem, friendzone, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel interneten ismerkedtem meg(NEM társkeresőn), már egy jó ideje beszélgetünk. Én csak barátként tekintek rá, viszont ő bevallotta hogy többet érez. Nagyon jól tudja, hogy nem viszonozom az érzelmeit. Kértem, hogy adjon időt gondolkodni, hogy mi legyen, ugyanis tapasztalapból tudom, hogy az ilyen “friendzone barátságok” nem igazán működőképesek. Azóta folyton irogat, hogy mennyire hiányzom neki, miért nem írok vissza és ez nekem nagyon kellemetlen. Az egész szituáció az és nem tudom mit csináljak. Úgy érzem, hogy nem tudok rá úgy tekinteni, mint a vallomása előtt, azt sem tudom, hogy szeretném e egyáltalán ezt a barátságot folytatni, viszont nem szeretném őt megbántani mert végülis nem tehet róla. Ti mit tennétek? Folytatnátok az egészet ott ahol abbamaradt vagy megírnátok neki, hogy kész vége?(És azt hogyan tennétek, mit mondanátok neki?) vagy esetleg valami köztes megoldás? Teljesen tanácstalan vagyok...

2020. ápr. 7. 16:49
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Szia, én az őszinteség híve vagyok és megmondanám neki, hogy csak barátként tekintek rá. Persze, kedvesen. Ha pedig nem fogja fel az az ő baja. Amit nem szeretnél, abba nem kényszeríthet bele és ezt meg kell értenie. Egyébként lehet, hogy csak velem van a baj, de ha ilyeneket írogatna nekem, szerintem én elég csúnyán megmondanám neki, mi a tantusz, szóval szerintem te inkább szépen mond el neki, hogy te ezt nem érzed így. (Hű, de bunkó vagyok :)))) Ha van valamennyi sütni valója felfogja.
2020. ápr. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Tudja, hogy csak barátként tekintek rá. A legelejétől fogva többször is kimondtam, a kiszemeltemről is meséltem neki egy csomószor, szerintem ez eléggé egyértelmű volt. Ha valami idegen lenne vagy távoli ismerős én is lehet hogy bunkón elküldeném, de ő az elmúlt hónapok alatt tényleg közel került hozzám és a lehető legkevesebb fájdalmat akarom neki okozni. Bár ez gyanítom elkerülhetetlen
2020. ápr. 7. 17:03
 3/10 anonim ***** válasza:
89%

Tudja, hogy barátként tekintesz rá.

Mondd meg neki, hogy nem is tudnál másképpen, és csak baráti viszonyt szeretnél tartani vele.


Ha megérti folytasd ott ahol abbahagytátok :D


Nekem is volt ilyen, de a srác megértette, és mintha megse történt volna, folytattuk tovább.

2020. ápr. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem azzal van a baj, hogy nem érti meg.... Azóta a viselkedése egyszerűen “borzasztó” lett, amivel nem tudok mit kezdeni. Folyton “hiányzol” üzenetek, eléggé ragaszkodó lett, vagy nem is tudom hogy mondjam, mintha a barátnője lennék vagy nem is tudom, pedig pontosan tudja hogy nincsen köztünk semmi ilyen

Szerintem megírom neki, hogy mit érzek aztán lesz ami lesz

2020. ápr. 7. 17:21
 5/10 anonim ***** válasza:
68%
Mondd azt neki hogy hagyja abba, és hogy neked ez kellemetlen. Aztán ha nem veszi az adást, inkább vállj meg tőle:/
2020. ápr. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 TR75 ***** válasza:
65%
Szakítsd meg vele a kapcsolatot. Ennyi.
2020. ápr. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon udvariasan, de határozottan írd meg neki, hogy ez téged zavar.

Pl:

“Szia!

Sajnálom, de ezzel a rengeteg szerelmes üzenettel nem tudok mit kezdeni. Tudod, hogy barátként fontos vagy nekem, én ezt el is mondtam többször, nem keltettem benned hiú reményeket. Tudod azt is, hogy én mással szeretnék összejönni. Ne haragudj, de nekem ez a helyzet nagyon kellemetlen. Vagy térjünk vissza a régi hangvitelhez vagy ha neked ez nem menne, akkor ne folytassuk ezt a beszélgetést.”

2020. ápr. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem is szakítsd meg vele a kapcsolatot, mindkettőtöknek ez lenne a legjobb. Neki nem fognak elmúlni az érzelmei, esetleg próbálja eltitkolni, hogy ne veszítsen el, de attól még ugyanúgy érez irántad.
2020. ápr. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kedvesen finoman mond meg neki, hogy csak barátságot érzel iránta. Ha elfogadja akkor jó ha nem az az ö baja.
2020. ápr. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell tiltanod. Elmondod neki, aztán lesz ami lesz, tovább beszélgetsz vele. Biztos veszi a lapot. És igenis képesek túljutni ezen az emberek, nem kell rögtön meghátrálni. Inkább örülj, hogy van aki törődik veled! :) Meg amúgy is interneten nem tud úgy elmélyülni ez nála, hogy ne tudna erővel megszabadulni ettől az érzelmi megingástól.

Sok sikert!

2020. ápr. 9. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!