Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tanácsoltok, mit tegyek? 17/L

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tanácsoltok, mit tegyek? 17/L

Figyelt kérdés
Beleszerettem a legjobb barátomba, és ő is szeret engem. Már 2 és fél éve nagyon jóban vagyunk, már mindkettőnk rájött, hogy ez több lesz. A baj csak az, hogy nemrég jártam a fiú legjobb barátjával, amit már nem tudom miért tettem. Ez sajnos azt eredményezte, hogy nem akar velem összejönni, mert akkor a fiú barátjával vége lenne mindennek. (sértődős, érzékeny) Most a vírus miatt nem tudunk találkozni( a padtársam is suliban <3) ezért hívásozunk napi 6-7 órát. Hallottam, ahogy az anyjának mint barátnője mutatott be.A barátja miatt nem akar nyílt kapcsolatot, hanem hogy csak szexeljünk. Ti hogy döntenétek, és miért? (Már lefeküdtünk egymással egyébként)

2020. ápr. 8. 23:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát de ha mindketten szeretitek egymást akkor így sem úgy sem lenne csak szex... Ezt mégegyszer gondoljátok át xd
2020. ápr. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Elsőnél a pont szerettitek egymást legyetek boldogok járjatok :D
2020. ápr. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szóval nem akar nyílt kapcsolatot de azért járjatok össze? Ennyi erővel akkor titokban is járhatnátok, nem? Most akkor vagy járjatok együtt, vagy ha nem akarja a barátja miatt, akkor a szex se kelljen neki. Kicsit így úgy jön le, mintha kapcsolatot nem akarna, de arra jó lennél, főleg úgy hogy már volt köztetek testi kapcsolat (lehet nem így van, de elsőre nekem ez volt a benyomásom) :)
2020. ápr. 9. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
3# kell egyet értenem, maximálisan igaza van! :)
2020. ápr. 9. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Teljesen igazatok van. Szerintem elkezdünk titokban járni, és ha jól alakulnak a dolgok, akkor felválllaljuk. Remélem fontosabb leszek neki mint a legjobb barátja, aki(bocsánat a kifejezésért) egy világi fasz.
2020. ápr. 9. 08:15
 6/11 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozzatok vele, vállaljátok fel azonnal. Teljesen mindegy, ha szeretitek egymást úgysincs mit tenni, felesleges a titkolózás.
2020. ápr. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
54%
édescsillag :D te csak "arra" kellesz és pont.cuki hogy azt hiszed ez szerelem ...
2020. ápr. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

#7 egyébként én is ezen gondolkodtam.

Érdekes hogy a szex nem lenne neki gond, de a kapcsolat igen annak ellenére hogy szereti. Gondolom a barátja azon nem sertodne be hogy az exét dugja de azok igen hogy össze jönnek. Érdekes.

2020. ápr. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%

de tök cuki, hogy ez szerelem de nem lehetünk együtt a haver miatt, viszont dugni lehet. Istenem de naív XDXDXD

Drága mondd meg a srácnak, hogy vagy felvállal vagy nem és ha dob akkor tudni fogod mi a helyzet :P

2020. ápr. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Ezt hívják "lyuksógorságnak". Kicsit közelebbi barátok immán'.
2020. ápr. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!